Czy to Twoja firma?

ARTMAX sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Iława

Od początków nowego tysiąclecia, nasza firma ARTMAX z siedzibą w sercu Łodzi, kształtuje krajobraz budowlany, wprowadzając w życie projekty, które stają się trwałym elementem otoczenia. Nasza historia zaczęła się w 2000 roku, a w 2007 roku przekształciliśmy się, rozwijając naszą działalność i umacniając pozycję na rynku.

W ARTMAX, uczciwość, dbałość o etykę zawodową i poszanowanie zasad konkurencyjności rynku to filary, na których opieramy nasze codzienne działania. Rozumiemy, że zaufanie klientów jest równie ważne jak fundamenty, które tworzymy. Dlatego też, każdy projekt traktujemy z indywidualnym zaangażowaniem, dbając o każdy, nawet najmniejszy detal.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług budowlanych. Specjalizujemy się w tworzeniu konstrukcji żelbetowych, konstrukcji dachowych z pokryciem, instalacjach elektrycznych i przyłączach do budynków, a także w sieciach wodno-kanalizacyjnych. Ponadto, oferujemy sprzedaż i montaż wysokiej jakości elementów okien i drzwi, które są wizytówką każdego domu.

Innowacyjność i jakość to nasze znaki rozpoznawcze. Stosujemy nowoczesne technologie i wysokiej klasy materiały budowlane, aby nasze realizacje były nie tylko estetyczne, ale i trwałe. Nasze doświadczenie na rynkach Europy zachodniej, takich jak Francja, Monako czy Irlandia, pozwala nam na ciągłe doskonalenie technik budowlanych i dostosowywanie się do różnorodnych potrzeb klientów.

Budujemy domy i segmenty szeregowych, przeprowadzamy przebudowy i adaptacje starych obiektów, a także zajmujemy się kompleksowym wykańczaniem wnętrz. Nasze projekty odzwierciedlają bogate doświadczenie i zróżnicowane umiejętności naszego zespołu specjalistów, którzy są naszą największą przewagą konkurencyjną.

W ARTMAX, każdy projekt jest dla nas wyjątkowy i każde zlecenie traktujemy z pełnym profesjonalizmem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie przestrzeni życiowej i pracy.

ARTMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika praca fizyczna serwis / montaż

Oferty pracy ARTMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARTMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ARTMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Adres rejestrowy

ARTMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ARTMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy/stanowisko: kierownik robót budowlanych

    ARTMAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - koordynacja, prowadzenie oraz nadzór robót ogólnobudowlanych
      Praca w godzinach: 07:00-15:00, 08:00-16:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: UPRAWNIENIA BUDOWLANE, KOORDYNACJA DZIAŁAŃ, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 2), NADZÓR NAD PRACOWNIKAMI

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Iławie