Czy to Twoja firma?

ELEWACJE SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gdańsk

Od ponad pół wieku, my, w "Elewacje" S.A., jesteśmy dumnym kontynuatorem tradycji Gdańskiego Przedsiębiorstwa Robót Montażowych i Elewacyjnych, które zyskało zaufanie klientów na Pomorzu już w latach 50. Nasza siedziba mieści się w sercu Gdańska, gdzie z pasją i zaangażowaniem tworzymy nową jakość w branży prac elewacyjnych.

Specjalizujemy się w dociepleniach budynków mieszkalnych i wielorodzinnych, a także w szerokim spektrum robót budowlanych. Zdajemy sobie sprawę, że fundamentem naszej działalności jest niezachwiana jakość usług. To ona stanowi o naszym ciągłym rozwoju i pozwala nam nieustannie osiągać wyznaczone cele.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do terminowej realizacji zleceń, co w połączeniu z wysokim poziomem technicznym i jakościowym wykonanych robót, stanowi o naszym konkurencyjnym atucie. Nasze prace są zawsze zgodne z obowiązującymi normami, co świadczy o naszym profesjonalizmie i dbałości o bezpieczeństwo.

W "Elewacje" S.A. wiemy, że nasz zespół jest naszą największą wartością. Właściwe przygotowanie kadry i pracowników to klucz do sukcesu każdego projektu. Dzięki temu nasze usługi stoją na najwyższym poziomie, co jest doceniane przez naszych klientów.

Nasza historia i doświadczenie są dla nas fundamentem, ale to przyszłość kształtuje naszą wizję. Dążymy do tego, aby każdy projekt był nie tylko realizacją konkretnego zadania, ale także świadectwem naszego profesjonalizmu i zaangażowania w tworzenie trwałej wartości.

Zapraszamy do współpracy z "Elewacje" S.A. – tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość usług jest zawsze na pierwszym miejscu.

ELEWACJE SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ELEWACJE SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEWACJE SPÓŁKA AKCYJNA

  • Dociepleniowiec

    ELEWACJE SPÓŁKA AKCYJNA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ELEWACJE SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ELEWACJE SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      Prace pomocnicze na placu budowy. Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 150 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie na 6 miesięcy.

Pracodawcy w Gdańsku