Czy to Twoja firma?

WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ADMINISTRACJI W LUBLINIE praca

Lublin
WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ADMINISTRACJI W LUBLINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia media / pr / reklama / marketing medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ADMINISTRACJI W LUBLINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ADMINISTRACJI W LUBLINIE

Mapa WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ADMINISTRACJI W LUBLINIE

Siedziba główna

WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ADMINISTRACJI W LUBLINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ADMINISTRACJI W LUBLINIE - oferty archiwalne

  • Asystent do spraw marketingu

    WYŻSZA SZKOŁA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ADMINISTRACJI W LUBLINIE
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Udział w planowaniu oraz realizacja aktywności marketingowych mających na celu promocję Uczelni, prowadzenie działań content marketingowych (treści na stronę www, FB, Twitter, Youtube, Linkedln itp.), zarządzanie wizerunkiem marki w kanałach social media, analiza działań konkurencji, prowadzenie kampanii PPC (Google Ads, Facebook Ads), zarządzanie stroną internetową oraz bazą produktów, ustalanie warunków i współpraca z partnerami (negocjacja cen i terminów, koordynowanie pracy kontrahentów), udział w tworzeniu reklam ATL oraz nadzór produkcyjny, efektywna współpraca z pozostałymi działami organizacji;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: znajomość zasad SEO (teksty, znaczki, meta description), znajomość narzędzi analityki internetowej (Google Analytics, statystyki FB), pozytywne nastawienie i orientacja na realizację celów, posiadanie zmysłu estetycznego połączonego z wiedzą w zakresie marketingu, samodzielność, dobra organizacja i umiejętność rozwiązywania problemów, dodatkowym atutem będzie znajomość programów do edycji grafiki;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka za godzinę
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Specjalista do spraw płac i kadr

    • Lublin

      Prowadzenie pełnej, rzetelnej dokumentacji pracowników zatrudnionych w przedsiębiorstwie, kontrolowanie rozliczania czasu pracy i wypłata należnego wynagrodzenia, współpraca z US, ZUS, przygotowanie pism dotyczących pracowników

      Wymagania

      • Uprawnienia: OBSŁUGA PROGRAMU PŁATNIK, Umiejętność pracy w zespole, Obsługa programu Enova kadry i płacy, Obsługa programów pakietu MS OFFICE

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie