Czy to Twoja firma?

Zakłady Mięsne MADEJ & WRÓBEL sp. z o.o. praca

Ruda Śląska

Witajcie w świecie Madej & Wróbel, gdzie pasja do masarstwa i tradycja łączą się, tworząc niezapomniane smaki. Nasza historia rozpoczęła się w 1992 roku w Rudzie Śląskiej, kiedy dwie rodziny, Madej i Wróbel, postanowiły zrealizować swoje marzenie o własnym zakładzie mięsnym. Od tamtej pory, z pokolenia na pokolenie, przekazujemy tajniki rzemiosła, które są fundamentem naszej marki.

Jesteśmy dumni, że należymy do Grupy Dworakowski – liderów w produkcji wędlin w Polsce. Nasz zespół, liczący od 501 do 1000 pracowników, codziennie wkłada serce w tworzenie ponad 100 różnorodnych produktów, od kiełbas po wyroby garmażeryjne. Każdy nasz produkt to połączenie najlepszych surowców i rygorystycznych norm bezpieczeństwa, co gwarantuje najwyższą jakość.

Jako firma z 100% polskim kapitałem, jesteśmy przywiązani do lokalnych wartości, ale jednocześnie z sukcesem poszerzamy nasze horyzonty, uczestnicząc w międzynarodowych targach, takich jak Anuga. To pozwala nam na wymianę doświadczeń i prezentowanie naszych wyrobów na arenie globalnej.

Nasze produkty są doceniane za doskonałą jakość, którą zawdzięczamy sprawdzonym recepturom i mistrzostwu w sztuce masarskiej. To właśnie nasze umiejętności i zaangażowanie w proces tworzenia wędlin sprawiają, że możemy z dumą mówić o naszej konkurencyjnej przewadze.

Zapraszamy Was do odkrycia pełni smaku i tradycji, które kryją się w każdym kawałku naszych wędlin. Razem z nami przeżyjcie wyjątkową podróż po świecie rzemieślniczych wyrobów, które od lat cieszą podniebienia naszych klientów. Madej & Wróbel – to więcej niż wędliny, to historia w każdym kęsie.

Zakłady Mięsne MADEJ & WRÓBEL Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika magazyn

Oferty pracy Zakłady Mięsne MADEJ & WRÓBEL Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakłady Mięsne MADEJ & WRÓBEL Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakłady Mięsne MADEJ & WRÓBEL Sp. z o. o.

Siedziba główna

Zakłady Mięsne MADEJ & WRÓBEL Sp. z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Zakłady Mięsne MADEJ & WRÓBEL Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Katowice
  4. Gliwice
  5. Zabrze
  6. Bielsko-Biała
  7. Bytom
  8. Czerwionka-Leszczyny
  9. Łódź
  10. Racibórz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakłady Mięsne MADEJ & WRÓBEL Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Wędzarz

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa komory wędzarniczej, przeprowadzenie procesu wędzenia zgodnie ze standardami firmy, prace porządkowe na stanowisku pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: p, Kwalifikacje i umiejętności , uprawnienia: książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, zaangażowania i chęci do pracy, gotowość do pracy w niskiej temperaturze, gotowość do dźwigania ciężkich rzeczy w granicach norm Pracodawca gwarantuje: pakiet socjalny m.in.: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, darmową stołówkę pracowniczą

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System i rozkład czasu pracy: trzy zmianowym od poniedziałku do piątku (5:45-13:45, 13:45-21:45, 21:
  • Magazynier - dział przypraw

      ważenie przypraw zgodnie z recepturą, wydawanie przypraw do innych działów, wydawanie innych materiałów pomocniczych (słonki, jelita, siatki wędliniarskie), utrzymanie porządku w miejscu pracy, przestrzeganie standardów magazynowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: p, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia, znajomość obsługi komputera w stopniu podstawowym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System i rozkład czasu pracy: 1.trzy zmianowym od poniedziałku do piątku (5:45-13:45, 13:45-21:45, 2

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej