Czy to Twoja firma?

AKME Pałejko Sp.j. praca

Warszawa
AKME Pałejko Sp.j. to dynamicznie rozwijająca się firma z siedzibą w Warszawie, specjalizująca się w hurtowej dystrybucji wyrobów farmaceutycznych i medycznych. Założona w 2021 roku przez doświadczonych wspólników Wojciecha Mieczysława Pałejko i Annę Stachyrę Pałejko, firma szybko zyskała uznanie na rynku krajowym, koncentrując się na dostarczaniu produktów najwyższej jakości dla sektora zdrowotnego. Mimo braku informacji o misji i wartościach, AKME Pałejko Sp.j. prowadzi swoją działalność z naciskiem na profesjonalizm i zaufanie, co jest odzwierciedlone w ich odpowiedzialnym podejściu do danych osobowych, z zamiarem pozostania w pełni zgodnym z lokalnymi przepisami. Brak międzynarodowej obecności wskazuje na skoncentrowanie się na rozwoju i umacnianiu pozycji na rynku polskim. Zarządzana przez zaangażowaną parę, firma utrzymuje stabilność finansową i osobiste podejście do biznesu, co stanowi solidny fundament dla dalszego rozwoju i innowacji w przyszłości.
AKME Pałejko Sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Serwisant Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy AKME Pałejko Sp.j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AKME Pałejko Sp.j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AKME Pałejko Sp.j.

Siedziba główna

Praca AKME Pałejko Sp.j. - oferty archiwalne

  • Praca w serwisie sprzętu medycznego - Firma AKME

    AKME Pałejko Sp.j.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      • Naprawy i przeglądy sprzętu medycznego na miejscu oraz u klientów
      • Przygotowanie ofert dla klientów
      • Wsparcie techniczne
      • Instalacja sprzętu medycznego

      Wymagania

      • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe techniczne
      • Uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem
      • Język angielski w stopniu komunikatywnym
      • Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Umowę o pracę w wymiarze ½ etatu z elastycznym doborem godzin pracy (możliwe inne formy współpracy)
      • Doświadczenie oraz adekwatne wynagrodzenie
      • Miejsce pracy: Warszawa (Ursynów)

Pracodawcy w Warszawie