Czy to Twoja firma?

JESTEM STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM I OSOBOM POTRZEBUJĄCYM WSPARCIA praca

Toruń

"JESTEM" STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM I OSOBOM POTRZEBUJĄCYM WSPARCIA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pedagog specjalny Toruń
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy "JESTEM" STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM I OSOBOM POTRZEBUJĄCYM WSPARCIA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca "JESTEM" STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM I OSOBOM POTRZEBUJĄCYM WSPARCIA

Mapa "JESTEM" STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM I OSOBOM POTRZEBUJĄCYM WSPARCIA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
"JESTEM" STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM I OSOBOM POTRZEBUJĄCYM WSPARCIA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca "JESTEM" STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM I OSOBOM POTRZEBUJĄCYM WSPARCIA - oferty archiwalne

  • Pedagog specjalny

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000-4 500 zł / mies.
    • "Jestem" Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i Osobom Potrzebującym zatrudni osobę na stanowisku

      PEDAGOG SPECJALNY.

      Miejsce pracy: Toruń

      Zakres obowiązków

      • prowadzenie indywidualnych i grupowych zajęć terapeutycznych z osobami z niepełnosprawnością

      Wymagania

      • wykształcenie kierunkowe (oligofrenopedagogika) - warunek konieczny
      • doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi
      • mile widziane umiejętności i kwalifikacje z zakresu wprowadzania komunikacji alternatywnej

      Oferujemy

      • umowa o pracę - 0,5 etatu z możliwością dojścia do całego etatu

Pracodawcy w Toruniu