Czy to Twoja firma?

Zakład Mechaniczny HML Nosewicz Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa sp. j. praca

Lidzbark Warmiński
Zakład Mechaniczny HML Nosewicz Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa Spółka jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Zakład Mechaniczny HML Nosewicz Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa Spółka jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Mechaniczny HML Nosewicz Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa Spółka jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Mechaniczny HML Nosewicz Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa Spółka jawna

Siedziba główna

Zakład Mechaniczny HML Nosewicz Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa Spółka jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Mechaniczny HML Nosewicz Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa Spółka jawna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Szczecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Mechaniczny HML Nosewicz Jednostka Innowacyjno-Wdrożeniowa Spółka jawna - oferty archiwalne

  • Pracownik utrzymania ruchu

    • Lidzbark Warmiński
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      nadzór nad harmonogramem przeglądów maszyn i urządzeń oraz wykonywanie niezbędnych prac naprawczych i remontowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Tokarz

      wykonywanie prac ślusarskich, tokarskich

      Oferujemy

  • Spawacz

      spawanie blach i konstrukcji stalowych, obsługa elektronarzędzi, odczyt rysunku technicznego

      Wymagania

      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą TIG i MAG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 000 PLN

Pracodawcy w Lidzbarku Warmińskim