Czy to Twoja firma?

Remont Expert praca

Lidzbark Warmiński

Od momentu naszego debiutu na rynku w grudniu 2020 roku, Remont Expert Łaniewo szybko stał się synonimem rzetelności i wysokiej jakości usług remontowych i wykończeniowych. Nasza firma, zlokalizowana w malowniczym Łaniewie, z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego projektu, niezależnie od jego skali.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie prac, które obejmują przygotowanie pomieszczeń do remontu, adaptację poddaszy, a także prace z suchą zabudową. Jesteśmy dumni, że możemy nazwać się certyfikowanym wykonawcą systemów suchej zabudowy i systemów glazurniczych firmy Knauf, co jest potwierdzeniem naszego nacisku na innowacyjność i jakość.

Nasze usługi są kompleksowe – od gładzi nakładanych wałkiem i maszynowo, przez malowanie tradycyjne i agregatem, aż po układanie płytek, paneli, winyli. Zajmujemy się również drobną elektryką i hydrauliką, montażem ościeżnic, drzwi wewnętrznych, parapetów, listew przypodłogowych, podsufitowych i naściennych, a także białym montażem. W naszej ofercie nie brakuje również usług takich jak składanie mebli czy montaż punktów świetlnych i karniszy.

Rozumiemy, jak ważne jest indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb. Dlatego oferujemy darmową wycenę i doradztwo z zakresu chemii budowlanej i technologii prac. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, co przekłada się na zadowolenie naszych klientów.

Chociaż nasza historia jest stosunkowo krótka, nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości jest głęboko zakorzenione w każdym aspekcie działalności. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy do tej pory i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, gotowi na nowe wyzwania i możliwości.

W Remont Expert Łaniewo wierzymy, że każde pomieszczenie ma potencjał, aby stać się czymś wyjątkowym. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale i inspirująca.

Remont Expert najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Remont Expert

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Remont Expert

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Remont Expert

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Remont Expert
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Remont Expert - oferty archiwalne

  • Szpachlarz

    • Goleniów
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 4 000-5 500 zł / mies.
    • Poszukujemy szpachlarza z doświadczeniem.

      Dobre warunki pracy,atrakcyjne wynagrodzenie.Jesteśmy w stanie rozmawiać.

      Pracujemy od Szczecina po Świnoujście.Na obecną chwilę preferowane osoby z okolic Goleniowa+wszystkie miejscowości aż po same morze-do Dziwnowa/Świnoujścia.

      Proszę dzwonić:tel kontaktowy-667472334

      Zakres obowiązków

      • Szpachlowanie

      Wymagania

      • Umiejętność szpachlowania

      Oferujemy

      • Atrakcyjne stawki
      • Ciągłość pracy

Pracodawcy w Lidzbarku Warmińskim