kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas

Czy to Twoja firma?

kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas praca

Kazimierz Dolny

Witajcie w świecie kazimierz-tour.pl, gdzie pasja do odkrywania i dzielenia się wiedzą o naszym pięknym kraju przerodziła się w profesjonalną usługę przewodnicką i pilocką. Od naszych skromnych początków w 2002 roku, staliśmy się synonimem jakości i zaufania w branży turystycznej. Nasza siedziba znajduje się w malowniczych Witowicach, skąd wyruszamy, aby pokazać Wam najciekawsze zakątki Polski.

Nasza oferta jest tak różnorodna jak potrzeby naszych klientów. Zajmujemy się nie tylko organizacją turystyki, ale także oferujemy szeroki zakres usług edukacyjnych i kulturalnych. Nasze działania obejmują produkcję filmów, nagrań wideo, a nawet działalność w obszarze edukacji artystycznej. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania niezapomnianych wrażeń i wiedzy, która wzbogaca życie.

Jako kazimierz-tour.pl, zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie naszych klientów. Nasze usługi przewodnickie i pilockie są wykonywane z największą starannością i zaangażowaniem. To, co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego klienta oraz głęboka wiedza o miejscach, które prezentujemy. Nasze uprawnienia jako organizatora turystyki i pośrednika turystycznego są potwierdzeniem naszej profesjonalności i zaangażowania w bezpieczeństwo oraz satysfakcję naszych gości.

Opinie naszych klientów, które odzwierciedlają ich satysfakcję i zaufanie, są dla nas najlepszym świadectwem. Ocena 4.8 na podstawie opinii w Google świadczy o naszym zaangażowaniu i wysokiej jakości świadczonych usług. Dzięki temu czujemy się pewni, że nasza pozycja na rynku jest silna i rozpoznawalna.

W kazimierz-tour.pl łączymy pasję z profesjonalizmem, co pozwala nam stale rozwijać naszą ofertę i dostosowywać ją do zmieniających się potrzeb rynku. Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania z nami piękna Polski i doświadczania niezapomnianych przygód z naszymi przewodnikami i pilotami. Razem stworzymy wspomnienia, które pozostaną z Wami na zawsze.

kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Animator Kazimierz Dolny
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas

Mapa kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca kazimierz-tour.pl Usługi Przewodnickie i Pilockie Elżbieta Skoczylas - oferty archiwalne

  • Animator/ Instruktor warsztatów kreatywnych

    • Końskowola
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • 25-30 zł / godz.
    • Zakres obowiązków

      • animowanie czasu wolnego,
      • prowadzenie warsztatów kreatywnych, artystycznych, ruchowych adresowanych do dorosłych i dzieci.

      Wymagania

      • pełnoletniość
      • umiejętność pracy z zespole
      • wysoka kultura osobista
      • komunikatywność

      Oferujemy

      • podstawowa stawka godzinowa 25-30 zł/h
      • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • komplet szkoleń i narzędzi do pracy

Pracodawcy w Kazimierzu Dolnym