Dom Architekta SARP Aneta Marciniak

Czy to Twoja firma?

Dom Architekta SARP Aneta Marciniak praca

Kazimierz Dolny

W samym sercu malowniczego Kazimierza Dolnego, gdzie historia splata się z nowoczesnością, znajduje się nasz Dom Architekta SARP Aneta Marciniak. Od prawie sześciu dekad jesteśmy dumnym strażnikiem najlepszych polskich tradycji, oferując naszym gościom nie tylko wypoczynek, ale i niezapomniane doznania kulinarne.

Z pasją tworzymy wyjątkową atmosferę w naszych 37 pokojach, które zapewniają komfort i intymność. Nasze apartamenty oraz przestronny 16-osobowy dom mieszkalny są idealnym wyborem dla tych, którzy pragną poczuć domowe ciepło pośród zabytkowych murów. Nasza restauracja to miejsce, gdzie każdy posiłek staje się uczuciem, a wykwintne potrawy są przygotowywane z myślą o najbardziej wymagających smakoszach.

Jesteśmy dumni, że to właśnie nasze położenie na Rynku czyni nas centrum życia miasteczka. To tutaj, w Domu Architekta, organizujemy imprezy integracyjne, wesela i konferencje, tworząc niezapomniane wspomnienia dla naszych gości. Nasz catering to nie tylko usługa, to sztuka komponowania smaków, która zachwyca zarówno podniebienia, jak i oczy.

Zapraszamy do wspólnego odkrywania uroków Kazimierza Dolnego, gdzie nasze jednodniowe wycieczki odkryją przed Wami sekrety tej niezwykłej miejscowości. W Domu Architekta każde przyjęcie okolicznościowe, każda impreza rodzinna czy firmowa staje się wyjątkowa, a my z radością dbamy o to, aby każdy szczegół był dopracowany do perfekcji.

Dołączcie do naszej historii, która trwa już 59 lat i przekonajcie się, że Dom Architekta SARP Aneta Marciniak to więcej niż miejsce – to doświadczenie, które pozostaje w pamięci na długo po powrocie do domu.

Dom Architekta SARP Aneta Marciniak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kelner Kazimierz Dolny
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Dom Architekta SARP Aneta Marciniak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Architekta SARP Aneta Marciniak

Mapa Dom Architekta SARP Aneta Marciniak

Siedziba główna

Praca Dom Architekta SARP Aneta Marciniak - oferty archiwalne

  • KELNER/ KELNERKA

    • Kazimierz Dolny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 200 zł / mies.

    • Zakres obowiązków

      • dbanie o czystość i odpowiednie nakrycie stołu (np. ułożenie sztućców),
      • witanie gości i wskazywanie im właściwego stolika,
      • podawanie menu oraz udzielanie informacji na temat oferty lokalu gastronomicznego,
      • przyjmowanie zamówień od klientów,
      • przynoszenie gościom zamówionych przez nich dań i napojów,
      • zabieranie zbędnych naczyń ze stołu,
      • przekazywanie klientom rachunku, a także przyjmowanie zapłaty.

      Wymagania

      • Doświadczenie mile widziane, ale osoby chętne do zdobycia nowej wiedzy i doświadczeń również zapraszamy.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Prace na pełen etat

Pracodawcy w Kazimierzu Dolnym