Czy to Twoja firma?

AMOND MARIUSZ GIBASIEWICZ praca

Ostrów Wielkopolski

Posiadamy niezbędne licencje oraz wiedzę na temat transportu międzynarodowego cysternami płynnych artykułów spożywczych. Jesteśmy dystrybutorem tłuszczy zwierzęcych wykorzystywanych w przemyśle paszowym jako dodatek do pasz jak również w przemyśle chemicznym jako komponent wielu produktów.Świadczymy usługi transportu w cysternach najwyższej jakości. Wykwalifikowani pracownicy, najnowocześniejsze i ekologiczne zestawy transportowe oraz chęć podejmowania nowych wyzwań to elementy, które są gwarancją dotarcia towarów na czas.

AMOND MARIUSZ GIBASIEWICZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy AMOND MARIUSZ GIBASIEWICZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AMOND MARIUSZ GIBASIEWICZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AMOND MARIUSZ GIBASIEWICZ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
AMOND MARIUSZ GIBASIEWICZ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Bielsko-Biała
  5. Nowy Sącz
  6. Pszczyna
  7. Pniewy

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca AMOND MARIUSZ GIBASIEWICZ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. księgowości

    • Ostrów Wielkopolski
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Firma transportowa poszukuje osoby do działu księgowego

      Zakres obowiązków

      • wystawianie faktur sprzedażowych
      • kompletowanie dokumentacji, dbałość o poprawność danych,
      • uzgadnianie sald i rozrachunków
      • prowadzenie kontroli formalnej i rachunkowej dokumentów księgowych
      • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów księgowych i transportowych
      • prowadzenia magazynów zapasów i uzgadnianie stanów magazynowych

      Wymagania

      • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
      • Znajomość przepisów podatkowych ( w szczególności Vat) oraz ustawy o rachunkowości
      • Znajomość Pakietu MS Office
      • Wykształcenie wyższe kierunkowe, ekonomia, finanse, księgowość,
      • Mile widziana znajomość programu Symfonia
      • Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, skrupulatność, dobra organizacja pracy,
      • Otwartość na przyswajanie wiedzy.
      • motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania; wysoki poziom zdolności analitycznych, inicjatywa oraz umiejętność rozwiązywania problemów;

      Oferujemy

      • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
      • wszelkie niezbędne, przydatne i poprawiające efektywność pracy narzędzia;
      • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
      • zadania do samodzielnej realizacji od pierwszego dnia w naszej firmie;
      • Świetna atmosfera, współpraca z kadrą osób z wieloletnim doświadczeniem

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim