Czy to Twoja firma?

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Sieczka praca

Zakopane

Witaj, nazywam się Andrzej Sieczka i jestem założycielem Kancelarii Radcy Prawnego, która swoją siedzibę ma w malowniczym Białym Dunajcu. Od 2002 roku, z pasją i zaangażowaniem, świadczymy profesjonalne usługi prawne dla naszych klientów. Nasza działalność rozpoczęła się 1 kwietnia, ale nie był to żaden prima aprilisowy żart – od tego czasu nieustannie budujemy zaufanie i solidną reputację.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej, jednak nasza oferta jest szersza. Z myślą o potrzebach rynku, rozszerzyliśmy działalność o usługi związane z turystycznym zakwaterowaniem oraz wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami. Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i komfortu, dlatego z troską podchodzimy do każdego aspektu naszej pracy.

Choć nie mogę podzielić się informacjami na temat naszej misji czy wartości, które kierują naszą firmą, mogę zapewnić, że każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem rzetelności i profesjonalizmu. Jesteśmy firmą, która stawia na indywidualne podejście do klienta, zrozumienie jego potrzeb i skuteczne działanie na rzecz jego interesów.

Nasza lokalizacja w sercu Podhala to nie tylko piękne widoki, ale także symbol naszej bliskości z klientem i otwartości na lokalną społeczność. Wierzymy, że prawdziwa siła firmy tkwi w relacjach, dlatego każdego dnia pracujemy na ich solidne fundamenty.

Jesteśmy dumni z tego, co do tej pory osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, aby nasze usługi były jeszcze bardziej dostosowane do zmieniającego się świata i potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu i współpracy – razem możemy więcej.

Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Sieczka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Zakopane
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Sieczka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Sieczka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Sieczka

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Sieczka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Nowy Sącz
  2. Kraków
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Kancelaria Radcy Prawnego Andrzej Sieczka - oferty archiwalne

  • Księgowa/księgowy

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500-4 000 zł / mies.
    • Kancelaria działająca na rynku od 20 lat poszukuje księgowego/księgowej do biura zlokalizowanego w Krakowie.

      Oferujemy stabilne zatrudnienie w młodym zespole i miłej atmosferze.

      Wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i kompetencjami.

      Zakres obowiązków

      • kontakt z klientem
      • prowadzenie ksiąg podatkowych przychodów i rozchodów

      Wymagania

      • mile widziana znajomość programu płatnik (ZUS)

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w młodym zespole i miłej atmosferze
      • wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i kompetencjami

      Mile widziana rencistka bądź emerytka.

Pracodawcy w Zakopanem