Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Elektrycznych im. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku praca

Białystok

Jesteśmy Zespołem Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku, znanym ośrodkiem edukacyjnym, który od ponad siedemdziesięciu lat kształci przyszłych specjalistów w dziedzinie elektryki i elektroniki. Nasza historia rozpoczęła się w 1948 roku, kiedy to zdecydowano o otwarciu placówki, która przez lata ewoluowała, zmieniając lokalizacje i specjalności, aby ostatecznie stać się tym, czym jesteśmy dzisiaj – szkołą z tradycjami, która jednocześnie nieustannie podąża za nowoczesnością.

Specjalizujemy się w edukacji na różnych poziomach – od technikum, przez branżową szkołę I stopnia, aż po szkołę policealną. Nasze kierunki kształcenia to przede wszystkim technik informatyk, technik teleinformatyk, technik programista, technik elektronik, technik elektryk, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, elektryk, elektronik, a także technik bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki temu, nasi absolwenci są doskonale przygotowani do wejścia na rynek pracy, który wymaga specjalistycznej wiedzy i umiejętności.

Nasza nowoczesna baza dydaktyczna, w tym przede wszystkim pracownia informatyczna, świadczy o innowacyjnym podejściu do kształcenia. Przeszliśmy na system pracowniany, co pozwala naszym uczniom na zdobywanie praktycznych umiejętności w warunkach zbliżonych do rzeczywistych sytuacji zawodowych.

Jako państwowa placówka oświatowa, cieszymy się stabilnością i zaufaniem wśród uczniów oraz ich rodziców. Nasza silna pozycja na rynku edukacyjnym w Białymstoku to wynik nie tylko bogatej historii i tradycji, ale także ciągłego dążenia do doskonałości w nauczaniu i rozwoju naszych uczniów.

Nasze Centrum Kształcenia Praktycznego Nr 1 to miejsce, gdzie teoria łączy się z praktyką, a uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji i talentów. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przekazywać wiedzę kolejnym pokoleniom i widzieć, jak nasi absolwenci odnoszą sukcesy na rynku pracy.

W Zespole Szkół Elektrycznych im. prof. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku wierzymy, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także budowanie charakteru i wartości. Chociaż nie określiliśmy formalnie naszej misji i wartości, to codziennie dążymy do tego, by nasza praca była odzwierciedleniem najwyższych standardów i etyki zawodowej.

Zapraszamy do poznania naszej szkoły bliżej i dołączenia do grona naszych uczniów i absolwentów, którzy każdego dnia inspirują nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferty edukacyjnej.

Zespół Szkół Elektrycznych im. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hr / kadry bhp / ochrona środowiska it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Zespół Szkół Elektrycznych im. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Elektrycznych im. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku

Mapa Zespół Szkół Elektrycznych im. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku

Siedziba główna

Zespół Szkół Elektrycznych im. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Zespół Szkół Elektrycznych im. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Zespół Szkół Elektrycznych im. Janusza Groszkowskiego w Białymstoku - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw wynagrodzeń

    • Białystok
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sporządzanie listy płac dla pracowników, sporządzanie deklaracji ZUS, naliczanie podatków, sporządzanie sprawozdań, wystawianie zaświadczeń, prowadzenie kart zasiłkowych, stosowanie się do obowiązujących przepisów, inne prace zlecone przez Dyrektora Szkoły I Główną Księgową

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (4 lata stażu) lub średnie (5 lat stażu), obsługa komputera, umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole, łatwość komunikowania się i przekazywania informacji, obowiązkowość, samodzielność, kultura osobista

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent

    • Białystok
    • umowa o pracę

      Prowadzenie dokumentacji dotyczącej spraw uczniowskich
      Załatwianie spraw uczniowskich
      Prowadzenie spraw związanych ze stypendiami uczniowskimi, wyprawka szkolna
      Obsługa programówkomputerowych z zakresu swoich obowiązków, obsługa urządzeń biurowych (ksero. faks itp.)
      Realizacja obowiązków sprawozdaeczych SIO oraz innych obowiązujących sprawozdań z prowadzonych przez siebie spraw.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Białymstoku