Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy praca

Łobżenica

Jako Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy, jesteśmy dumni, że możemy być częścią społeczności, która kształtuje przyszłość naszych uczniów poprzez dostarczanie im wysokiej jakości edukacji. Nasza historia jest żywym świadectwem zaangażowania w rozwój intelektualny i kulturalny młodego pokolenia, co potwierdza nasze udane przystąpienie do Ogólnopolskiej Akcji Noc Bibliotek - wydarzenia, które już po raz drugi z rzędu zaszczyciło naszą szkołę.

Nasze działania edukacyjne są skoncentrowane na promowaniu czytelnictwa i lokalnych bibliotek, które są nie tylko skarbnicami wiedzy, ale i miejscami, gdzie nasi uczniowie mogą spotkać się z kulturą i wymieniać się ideami. Organizujemy wydarzenia czytelnicze, które inspirują i motywują młodych ludzi do sięgania po książki, rozwijając ich wyobraźnię i zdolności krytycznego myślenia.

Jesteśmy przekonani, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także budowanie społeczności. Dlatego też z dumą wspominamy nasze ostatnie spotkanie w ramach Nocy Bibliotek, które zgromadziło 20 chętnych uczniów z klas Va i Vc wraz z ich wychowawcami: Katarzyną Jaruzal, Marzeną Struzik oraz nauczycielem bibliotekarzem Marią Skibowską. To wydarzenie było doskonałą okazją do wspólnego czytania, dyskusji i dzielenia się pasją do literatury.

W naszej codziennej pracy kierujemy się przekonaniem, że każde dziecko zasługuje na dostęp do wysokiej jakości edukacji, która rozbudzi jego ciekawość i pragnienie wiedzy. Jesteśmy tu, aby wspierać, motywować i inspirować naszych uczniów, aby stali się nie tylko dobrze wykształconymi, ale i świadomymi obywatelami świata.

Zapraszamy do współtworzenia tej niezwykłej edukacyjnej podróży w Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy, gdzie każdy dzień to nowa strona do odkrycia.

Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy

  • Nauczyciel języka polskiego

    Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy
    • Łobżenica
    • umowa na zastępstwo
    • część etatu
    Dodana

Mapa Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy

Siedziba główna

Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej w Łobżenicy - oferty archiwalne

  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

    • Łobżenica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca w edukacji wczesnoszkolnej w klasie III, wymiar czasu pracy 18/18, wynagrodzenie według obowiązujących stawek

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: edukacja wczesnoszkolna
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, edukacja wczesnoszkolna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie według obowiązujących stawek
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Łobżenica

      praca w szkole jako psycholog, wymiar czasu pracy 5/22, wynagrodzenie według obowiązujących stawek

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (psychologia)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie według obowiązujących stawek
  • Nauczyciel historii

    • Łobżenica

      nauczanie historii, wymiar czasu pracy: 18 godzin, wysokość wynagrodzenia według kwalifikacji, zgodna z kartą nauczyciela

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia według kwalifikacji, zgodna z kartą nauczyciela

Pracodawcy w Łobżenicy