BRISK Przemysław Marcela

Czy to Twoja firma?

BRISK Przemysław Marcela praca

Brzeszcze

Hoper to innowacyjna marka z branży mobilności. Oferujemy pierwsze w Polsce międzymiastowe przejazdy od adresu do adresu. Podróże odbywają się wygodnymi minivanami. Odbieramy pasażerów bezpośrednio spod wskazanych przez nich adresów np. domu, sanatorium, hotelu, akademika, lotniska czy miejsca pracy i zawozimy pod wskazaną lokalizację w miejscowości docelowej. Dzięki zaawansowanym systemom informatycznym zarządzającym sprzedażą biletów oraz organizacją przejazdów oferujemy pasażerom międzymiastowe podróże w komforcie taksówki i w cenie autobusu.

Hoper szybko się rozwija. Obecnie, w ramach kilkunastu tras, obsługujemy tysiące miejscowości we wszystkich województwach.

Marka Hoper jest częścią grupy Teroplan, właściciela serwisu e-podróżnik.pl - największej w Polsce platformy do planowania podróży i zakupu biletów autobusowych i kolejowych.

Więcej informacji: www.hoper.pl

BRISK Przemysław Marcela najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Brzeszcze
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy BRISK Przemysław Marcela

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BRISK Przemysław Marcela

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BRISK Przemysław Marcela

Siedziba główna

Praca BRISK Przemysław Marcela - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. B Hoper / Bydgoszcz

    • Bydgoszcz
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • 3 800-5 000 zł / mies.
    • W związku z bardzo dynamicznym rozwojem innowacyjnego projektu transportowego HOPER poszukujemy osoby na stanowisko:

      Kierowca kat. B

      Miejsce świadczenia usługi:

      trasa Bydgoszcz– Lublin
      trasa Bydgoszcz – Rzeszów
      trasa Bydgoszcz - Kołobrzeg

      Zakres obowiązków

      - wykonywanie naprzemiennie kursów BUSEM 9-osobowym na powyższych trasach,
      - realizowanie zadań marketingu bezpośredniego i czynne promowanie marki Hoper wśród klientów/pasażerów oraz pozyskiwanie nowych klientów poprzez dystrybucję materiałów marketingowych,
      - zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego pasażerom.

      Wymagania

      - komunikatywność i dobre zdolności interpersonalne,
      - dyspozycyjność,
      - wysoka kultura osobista,
      - zaangażowanie w pracę i sumienność,
      - prawo jazdy kategorii B,
      - oświadczenie o braku zakazu wykonywania zawodu kierowcy,
      - doświadczenie w prowadzeniu pojazdów co najmniej 2 lata,
      - brak przeciwskazań zdrowotnych i psychologicznych do kierowania pojazdem,
      - mile widziany status ucznia lub studenta.

      Oferujemy

      - umowę o świadczenie usług kierowania pojazdami / umowę zlecenie,
      - udział w budowaniu i rozwoju innowacyjnego projektu transportowego,
      - rozwój zawodowy,
      - system szkoleń,
      - zakwaterowanie podczas wyjazdu (ok. 10 noclegów w miesiącu wypada w Lublinie/Rzeszowie),
      - 30% rabatu na przejazdy Hoperem,
      - system rotacji 2/1: np. 10 dni kursów / 5 dni wolnego

Pracodawcy w Brzeszczach