Czy to Twoja firma?

Media Innovation Marta Chilicka praca

Gdynia

Witaj! Jesteśmy Media Innovation Marta Chilicka, dynamicznie rozwijającą się firmą, która od 2016 roku nieustannie poszerza horyzonty w branży profesjonalnych usług. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Wałczu, gdzie każdego dnia z pasją tworzymy wartość dla naszych klientów.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które łączą w sobie nowoczesność z profesjonalizmem. Specjalizujemy się w działalności centrów telefonicznych, gdzie nasze call center to nie tylko głos naszej firmy, ale przede wszystkim miejsce, gdzie słuchamy i odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Fotografia to nasza pasja i sposób na uchwycenie chwil, które pozostaną na zawsze. Zajmujemy się również tłumaczeniami, umożliwiając naszym klientom płynną komunikację bez granic. Dodatkowo oferujemy szereg innych profesjonalnych usług, które zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych partnerów.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy konkretnej liczby pracowników, to nasze zaangażowanie i profesjonalizm mówią same za siebie. Jesteśmy firmą, która stawia na ciągły rozwój i poszukiwanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, które przekładają się na sukces naszych klientów.

Nie potrzebujemy skomplikowanych sloganów, aby opisać naszą działalność. Nasze usługi są naszą wizytówką, a zadowolenie klientów – najlepszym świadectwem jakości. Dążymy do tego, aby każde zadanie było wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły, bo wiemy, że w tych małych rzeczach kryje się prawdziwa wielkość.

Zapraszamy do współpracy z Media Innovation Marta Chilicka – tam, gdzie profesjonalizm spotyka się z innowacją.

Media Innovation Marta Chilicka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Tłumacz Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Media Innovation Marta Chilicka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Media Innovation Marta Chilicka

Mapa Media Innovation Marta Chilicka

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Media Innovation Marta Chilicka
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdynia
  3. Bydgoszcz
  4. Gdańsk
  5. Wrocław
  6. Bielsko-Biała
  7. Poznań
  8. Głogów
  9. Pruszków

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Media Innovation Marta Chilicka - oferty archiwalne

  • Pasjonat języka niemieckiego i angielskiego

    • Gdynia
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-6 000 zł / mies.
    • Jesteśmy firmą odnoszącą sukcesy na rynku, która prężnie działa od 2009 roku.

      Poszukujemy pasjonatów języka niemieckiego i angielskiego.

      UWAGA: nie wymagamy certyfikatów lub dokumentów poświadczających znajomość języka. Poziom językowy weryfikowany jest na rozmowie kwalifikacyjnej.

      Stawka startowa (pierwsze 3 m-ce) na godzinę to 26 zł netto za godzinę
      Praca w dzień w godzinach miedzy 7-14 lub 14-21, po przepracowanych 3 miesiącach i przeszkoleniu stawka godzinowa urośnie nawet do 30zł/h.
      Dojazd do nas z każdego końca Trójmiasta jest prosty - nasz siedziba mieści sie 3 minuty do dworca SKM Orłowo.

      Zakres obowiązków

      • tłumaczenie tekstów
      • prowadzenie korespordencji w języku niemieckim i angielskim
      • wsparcie tłumaczeniowe zespołu
      • tworzenie tekstów promocyjnych
      • podtrzymywanie relacji z klientami zagranicznymi.

      Wymagania

      • znajomość języka angielskiego min. B2
      • znajomośc języka niemieckiego min. B2
      • wyobraźnia
      • sumienność
      • punktualności
      • obsługi komputera
      • dyspozycyjności

      Oferujemy

      • umowa zlecenie lub umowa o pracę
      • elastyczny grafik
      • pyszna kawa
      • przyjazną atmosferę
      • wsparcie zespołu
      • dwie imprezy integracyjne w roku
      • pracę w dynamicznym i młodym zespole
      • wynagrodzenie do 30 zł/h netto

Pracodawcy w Gdyni