Czy to Twoja firma?

Adecco Poland sp. z o.o. praca

Olsztyn
Adecco Poland Sp. z o.o. to globalny lider w branży usług związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim i doradztwem personalnym. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, przy Placu Europejskim 2, gdzie zespół ekspertów codziennie wspiera naszych klientów w znalezieniu optymalnych rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej. Jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, działamy z zaangażowaniem i profesjonalizmem, oferując usługi doradztwa personalnego, które są synonimem innowacji i efektywnego zarządzania talentami. Nasze podejście charakteryzuje się autorytetem i empatią, a komunikacja z klientami jest zawsze profesjonalna, ale i przyjazna. Zrozumiałe wyjaśnianie nawet najbardziej skomplikowanych kwestii to nasz znak rozpoznawczy, który pozwala nam budować trwałe relacje i być wiarygodnym przewodnikiem w świecie HR.
Adecco Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Adecco Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Adecco Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Adecco Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Adecco Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektryk, Elektromechanik, Mechanik

    Adecco Poland Sp. z o.o.
    • Bedlno Radzyńskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

      Elektryk, Elektromechanik, Mechanik

      Zakres obowiązków

      Zadania:
      - Instalacja i uruchamiania maszyn i urządzeń elektrycznych
      - Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji oraz naprawa
      instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych
      - Przeprowadzanie konserwacji oraz naprawa układów automatyki
      - Wykonywanie pomiaru prób po montażu i naprawa instalacji maszyn i
      urządzeń elektrycznych oraz ocena ich stanu technicznego
      - Lokalizowanie i usuwanie usterek w układach elektrycznych, sterowania i
      automatyki
      - Diagnostyka oraz wykonywanie napraw/przeglądów/remontów urządzeń
      przemysłowych
      - Wykonywanie działań prewencyjnych mających na celu sprawne
      utrzymanie ruchu procesu produkcyjnego

      Wymagania

      - Doświadczenie zawodowe w zakresie utrzymania ruchu, konserwacji,
      napraw i remontów maszyn, urządzeń przemysłowych i instalacji
      elektrycznych
      -Aktualne świadectwa kwalifikacji SEP (min. 1kV max 15kV) w zakresie
      eksploatacji urządzeń instalacji elektrycznych
      - Wiedza z zakresu podstaw automatyki i miernictwa elektrycznego
      - Praktyczne umiejętności czytania i analizowania schematów

      Oferujemy

      - Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
      - Prywatną opiekę medyczną
      - Dofinasowanie do wczasów
      - Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmi

Pracodawcy w Olsztynie