Czy to Twoja firma?

Białołęcki Ośrodek Sportu praca

Warszawa
Białołęcki Ośrodek Sportu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Białołęcki Ośrodek Sportu

Praca alert - powiadomienia

Praca Białołęcki Ośrodek Sportu

  • Konserwator k/m

    Białołęcki Ośrodek Sportu
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana
  • Konserwator (zastępstwo) k/m

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Białołęcki Ośrodek Sportu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Białołęcki Ośrodek Sportu - oferty archiwalne

  • Ratownik instruktor pływania

    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

      Samodzielne prowadzenie zajęć z nauki pływania, pełnienie dyżurów ratowniczych, dbanie o bezpieczeństwo osób przebywających na pływalni, uczestniczenie w organizacji zawodów w BOS.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Instruktor sportu, Ratownik – uprawnienia do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy, Ratownik wodny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie