Czy to Twoja firma?

Urszula Procner-Maderska LABORATORIA ANALITYCZNE PROCNER-NZOZ praca

Gdynia
Urszula Procner-Maderska LABORATORIA ANALITYCZNE PROCNER-NZOZ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Urszula Procner-Maderska LABORATORIA ANALITYCZNE PROCNER-NZOZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urszula Procner-Maderska LABORATORIA ANALITYCZNE PROCNER-NZOZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Urszula Procner-Maderska LABORATORIA ANALITYCZNE PROCNER-NZOZ

Siedziba główna

Praca Urszula Procner-Maderska LABORATORIA ANALITYCZNE PROCNER-NZOZ - oferty archiwalne

  • Diagnosta laboratoryjny

    Urszula Procner-Maderska LABORATORIA ANALITYCZNE PROCNER-NZOZ
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie pracy z zakresu badań laboratoryjnych, pobieranie materiału do badań, wykonywanie analiz na aparaturze, obsługa pacjentów, kontakt z podmiotami współpracującymi z laboratorium. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w małym zespole, samodzielność w wykonywaniu obowiązków, komunikatywność. Prawo Wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego (ew. technik z doświadczeniem). Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni