Czy to Twoja firma?

Soul Food Bistro Jakub Wolski praca

Piotrków Trybunalski

W sercu Piotrkowa Trybunalskiego, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasze Soul Food Bistro – miejsce, gdzie pasja do gotowania i miłość do dziczyzny tworzą niezapomniane doznania kulinarne. Jako założyciel, Jakub Wolski, z dumą dzielę się z Wami swoją przygodą, która zaczęła się od uczestnictwa w VI edycji "Hell’s Kitchen", przez założenie Dzik Food Truck, aż po rozwinięcie marki w postaci Dzikich Kotłów oraz Baru w Lesie.

W Soul Food Bistro stawiamy na innowacyjność i jakość. Nasze specjały, takie jak maślana bułka brioche z wolno gotowanym winnym gulaszem z sarny i dzika, dziki burger z sadzonym jajem i konfiturą z czerwonej cebuli i wiśni, czy dzik na patyku z jałowcem i rozmarynem smażony na maśle z czosnkiem, to dania, które wyróżniają nas na tle innych restauracji i przyciągają miłośników wyrafinowanych smaków.

Nie tylko karmimy ciało, ale też duchowo łączymy się z naszymi gośćmi, dzieląc się z nimi tym, co w kuchni najlepsze. Nasza oferta to nie tylko wykwintne posiłki, ale także usługi cateringowe, które przenoszą doświadczenie Soul Food Bistro tam, gdzie tego pragniecie.

Z dumą wspieramy lokalną społeczność, będąc partnerem Piotrkowskiej Karty Mieszkańca. To dla nas sposób na dzielenie się tym, co najlepsze w naszym regionie. Wierzymy, że lokalne smaki to skarb, który zasługuje na promocję i docenienie.

Edukacja jest dla nas równie ważna, co gotowanie. Dlatego z inicjatywy Wolskiej Akademii Kulinarnej dzielimy się wiedzą i doświadczeniem w branży gastronomicznej, kształcąc przyszłe pokolenia pasjonatów kulinarnych.

W Soul Food Bistro każdy dzień to nowa opowieść, którą piszemy razem z naszymi gośćmi. Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia tych historii, degustując potrawy, które z miłością i zaangażowaniem przygotowujemy dla Was. Do zobaczenia w naszym Bistro!

Soul Food Bistro Jakub Wolski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Soul Food Bistro Jakub Wolski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Soul Food Bistro Jakub Wolski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Soul Food Bistro Jakub Wolski

Siedziba główna

Soul Food Bistro Jakub Wolski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Soul Food Bistro Jakub Wolski - oferty archiwalne

  • Kierowca/dostawca

    Soul Food Bistro Jakub Wolski
    • Piotrków Trybunalski
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      dowóz posiłków na terenie Piotrkowa Tryb.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: własny samochód

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piotrkowie Trybunalskim