Czy to Twoja firma?

P.H.U. GRADIX Grażyna Stana praca

Gryfów Śląski

Od ponad trzech dekad jesteśmy z Wami, dostarczając produkty, które ułatwiają codzienne życie i pomagają tworzyć domowe ogniska pełne ciepła i stylu. Nasza historia zaczęła się w 1990 roku, kiedy to PHU GRADIX rozpoczęło swoją działalność w Gryfowie Śląskim. Początkowo skupialiśmy się na handlu hurtowym i detalicznym sprzętu AGD i RTV, ale z czasem zrozumieliśmy, że nasze ambicje sięgają dalej.

Z przełomem wieków, dokładnie w 2001 roku, otworzyliśmy nasze CENTRUM HANDLOWE GRADIX, które stało się kamieniem milowym w ewolucji naszej firmy. Rozszerzyliśmy naszą ofertę o eleganckie meble, wyjątkowe wyposażenie wnętrz oraz niezbędne materiały budowlane i wykończeniowe. Dzięki temu, każdy z Was może znaleźć u nas wszystko, czego potrzebuje, by stworzyć wymarzone cztery kąty.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty pochodzą nie tylko z Polski, ale także z Turcji, Niemiec i Czech. To właśnie dzięki samodzielnemu importowi możemy zagwarantować Wam wyjątkową jakość i unikalność oferowanych przez nas towarów.

W PHU GRADIX stawiamy na nowoczesność i wygodę – nasz samoobsługowy system sprzedaży pozwala Wam na spokojne i przemyślane zakupy, a nasza młoda i dynamiczna kadra pracowników zawsze służy pomocą i fachowym doradztwem. Rozumiemy, że zakupy to nie tylko transakcja, ale i doświadczenie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda wizyta w naszym centrum była przyjemnością.

Nie zapominamy także o logistyce – posiadamy flotę pięciu samochodów dostawczych, dzięki którym zakupiony u nas towar dotrze bezpośrednio do Waszych domów. To nasz sposób na to, aby ułatwić Wam życie i zapewnić komfort, na który zasługujecie.

W PHU GRADIX wierzymy, że nasza praca to nie tylko sprzedaż produktów, ale tworzenie przestrzeni, w której każdy może się poczuć jak u siebie. Zapraszamy Was do odwiedzenia nas i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy od lat cenią sobie naszą jakość i zaangażowanie. Razem tworzymy historię pełną stylu i komfortu.

P.H.U. GRADIX Grażyna Stana najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia

Oferty pracy P.H.U. GRADIX Grażyna Stana

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U. GRADIX Grażyna Stana

Mapa P.H.U. GRADIX Grażyna Stana

Adres rejestrowy

P.H.U. GRADIX Grażyna Stana poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
P.H.U. GRADIX Grażyna Stana
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Gryfów Śląski
  3. Warszawa
  4. Katowice
  5. Legnica
  6. Jelenia Góra
  7. Pruszków
  8. Bydgoszcz
  9. Łódź
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca P.H.U. GRADIX Grażyna Stana - oferty archiwalne

  • Księgowy

    • Gryfów Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace związane z księgowością

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe, średnie ogólnokształcące

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wymagania średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe, wyższe(w tym licencjat); osoby z doświadczenie
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gryfowie Śląskim