Czy to Twoja firma?

EL-Platforma sp. z o.o. Sp. K. praca

Mikołów

Witajcie, jesteśmy EL-PLATFORMA – waszym zaufanym partnerem w świecie elektroenergetyki. Nasza przygoda rozpoczęła się w maju 2020 roku w malowniczym Mikołowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest synonimem innowacji i niezawodności w produkcji aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej.

Nasza oferta to nie tylko sprzęt, ale przede wszystkim kompleksowe rozwiązania, które obejmują elementy konstrukcyjne i przesyłowe, urządzenia chłodzące i grzewcze oraz zaawansowane systemy automatyki i sterowania. Rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie produktów i usług, które nie tylko spełniają, ale przekraczają oczekiwania naszych klientów. Dlatego też z dumą nosimy tytuł certyfikowanego dostawcy OnePlace, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w jakość i doskonałość.

Nasze usługi instalacyjne, zarówno w zakresie sprzętu wydobywczego, jak i instalacji elektrycznych, są realizowane z dbałością o każdy detal, co gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodność na każdym etapie współpracy. Wspieramy również naszych klientów w zakresie napraw i konserwacji maszyn, co pozwala na długotrwałe i efektywne użytkowanie zakupionego sprzętu.

Jesteśmy firmą, która nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się potrzebom rynku. Nasze działania są ukierunkowane na tworzenie wartości dodanej dla naszych klientów poprzez dostarczanie produktów i usług, które nie tylko odpowiadają na aktualne, ale również przyszłe wyzwania branży elektroenergetycznej.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się z korzyści płynących z naszych innowacyjnych rozwiązań. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

EL-Platforma Sp. z o.o. Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Mikołów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy EL-Platforma Sp. z o.o. Sp. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EL-Platforma Sp. z o.o. Sp. K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EL-Platforma Sp. z o.o. Sp. K.

Siedziba firmy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
EL-Platforma Sp. z o.o. Sp. K.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Lubin
  5. Warszawa
  6. Zielona Góra
  7. Bieruń
  8. Częstochowa
  9. Gdańsk
  10. Jelenia Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EL-Platforma Sp. z o.o. Sp. K. - oferty archiwalne

  • Asystent projektanta

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Praca dla asystenta projektanta w branży elektrycznej

      Firma z Bielska-Białej działająca w branży przemysłu ciężkiego zatrudni osobę z minimum średnim wykształceniem (mile widziane wyższe, może być student ostatniego roku lub dyplomant) do pracy w charakterze asystenta projektanta przemysłowych instalacji elektrycznych.

      Zakres obowiązków

      • Udział przy tworzeniu dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych i układów sterowania
      • Przerysowywanie i przepisywanie istniejącej (papierowej) dokumentacji projektowej
      • Kompletowanie dokumentacji wymaganej w procedurach przetargowych
      • Tworzenie pism oraz kompletowanie dokumentów typu przepustki, pozwolenia, itp. koniecznych przy wykonywanych przez firmę pracach
      • Dbałość o dokumentację projektową firmy
      • Wykonywanie kopii zapasowych dokumentacji projektowej
      • Wykonywanie zmian w dokumentacji na obiektach, na których prowadzone są prace (w terenie)

      Wymagania

      • Podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny elektrotechniki
      • Dobra znajomość programu AutoCAD (2D)
      • Dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office (Word, Excell, Power Point)
      • Samodzielność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów dotyczących wykonywanej pracy
      • Prawo jazdy kategorii B (konieczność częstych samodzielnych wyjazdów w teren)
      • Dodatkowe atuty: doświadczenie na podobnym stanowisku; znajomość zagadnień z branży elektrycznej, takich jak sieci SN, układy sterowania wentylatorów, sprężarek, pomp, itp; znajomość programów do tworzenia schematów elektrycznych (EPLAN, See Electrical, itp.)

      Oferujemy

      • Praca na etat, na terenie Bielska-Białej
      • Możliwość odbycia praktyki dla studentów

Pracodawcy w Mikołowie