Czy to Twoja firma?

SKYFENS sp. z o.o. praca

Lublin

Od chwili naszego powstania w 2008 roku w Lublinie, SKYFENS nieustannie dąży do bycia synonimem innowacji i jakości w produkcji okien i wyłazów dachowych z PVC. Jako część prestiżowej Arbonia Group, z dumą zatrudniamy ponad 60 wykwalifikowanych specjalistów, którzy są sercem naszej firmy i kluczem do naszego sukcesu.

Nasze produkty, w tym okna dachowe z PVC i Aluminium, wyłazy dachowe, rolety zewnętrzne aluminiowe, markizy zewnętrzne, rolety i plisy wewnętrzne, kołnierze uszczelniające, nawiewniki, klamki, siłowniki, są tworzone z myślą o najwyższych standardach. Dzięki specjalnie zaprojektowanym maszynom od czołowych europejskich producentów, takich jak Hollinger i Rotox, oraz wycinarkom laserowym Amada, nasze procesy produkcyjne są na najwyższym poziomie, co pozwala nam oferować produkty o niezrównanej jakości.

Jesteśmy dumni z naszego europejskiego certyfikatu patentowego dla okna dachowego Skylight Premium, co jest potwierdzeniem naszej innowacyjności i dbałości o szczegóły. Nasze zaangażowanie w jakość jest również potwierdzone przez testy przeprowadzane przez niezależne instytuty badawcze.

Zasięg naszej działalności obejmuje już 13 krajów w Europie, co świadczy o silnej pozycji rynkowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Nasza nowa linia okien dachowych SUPRO jest przykładem naszego zaangażowania w dostarczanie nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby współczesnych użytkowników.

Zrozumienie i satysfakcja klienta są dla nas priorytetem, dlatego oferujemy szybką platformę do zamówień oraz stały kontakt z naszym działem sprzedaży, technologii i logistyki. Nasze usługi są zaprojektowane tak, aby zapewnić wygodę i wsparcie na każdym etapie współpracy.

W SKYFENS wierzymy, że nasza przewaga konkurencyjna wynika nie tylko z zaawansowanego parku maszynowego, ale również z pasji i zaangażowania każdego członka naszego zespołu. Dzięki temu możemy nieustannie rozwijać nasze produkty i usługi, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali SKYFENS – liderowi w produkcji okien dachowych w Europie.

SKYFENS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
badania i rozwój sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SKYFENS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKYFENS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SKYFENS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SKYFENS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SKYFENS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw zakupów

    SKYFENS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Selekcja i dobór dostawców; dokonywanie zakupów na potrzeby firmy; analiza i optymalizacja kosztów; współpraca z polskimi i zagranicznymi dostawcami; kontrola warunków obecnych i przyszłych umów;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Negocjacje
      • Inne wymagania: samodzielność, podstawowa znajomość rysunku technicznego;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie