Czy to Twoja firma?

Zespół Szkół Nr 14 praca

Warszawa
Zespół Szkół Nr 14 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Zespół Szkół Nr 14

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkół Nr 14

  • Starszy dozorca k/m

    Zespół Szkół Nr 14
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zespół Szkół Nr 14 poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkół Nr 14 - oferty archiwalne

  • Pracownik do prac lekkich - sprzątaczka

    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

      - sprzątanie pomieszczeń szkolnych
      - mycie okien
      - dbanie o porządek w szkole
      - sprzątanie toalet

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, sprawność fizyczna. Obowiązki: - sprzątanie pomieszczeń szkolnych - mycie okien - dbanie o porządek w szkole - sprzątanie toalet [Zgłoszenia: zs14@zs14.edu.pl, 22 619 47 13]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20% premii *Wynagrodzenie nie mniejsze niż 3010 zł
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie