Czy to Twoja firma?

KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY OSÓB I MIENIA ADLER sp. z o.o. praca

Gorzów Wielkopolski

W sercu Gorzowa Wielkopolskiego znajduje się nasza firma - Adler, specjalizująca się w profesjonalnej ochronie osób i mienia. Nasza pasja i zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa jest niezachwiane, a nasze działania są zawsze ukierunkowane na dostarczanie usług najwyższej jakości. Rozumiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego nieustannie inwestujemy w nowoczesne technologie i rozwijamy umiejętności naszego zespołu, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom.

W Adler, każdy dzień to nowa misja, aby zapewnić spokój i ochronę tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Nasze usługi są wynikiem wieloletniego doświadczenia i głębokiego zrozumienia specyfiki branży ochroniarskiej. Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania zabezpieczające są zawsze o krok przed potencjalnymi zagrożeniami, co pozwala naszym klientom skupić się na tym, co dla nich najważniejsze.

Nasza firma nie tylko chroni, ale także buduje relacje oparte na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Jesteśmy blisko ludzi, których chronimy, słuchamy ich potrzeb i dostosowujemy nasze usługi, aby zapewnić im maksymalny komfort i bezpieczeństwo. To nasze podejście i nieustanne dążenie do doskonałości sprawiają, że Adler jest wyborem dla tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i niezawodność.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej historii, to każdy dzień pisze nowy rozdział, w którym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu w ochronę tego, co najcenniejsze.

KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY OSÓB I MIENIA ADLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY OSÓB I MIENIA ADLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY OSÓB I MIENIA ADLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY OSÓB I MIENIA ADLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Biuro Poznań

Praca KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY OSÓB I MIENIA ADLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony

    KONCESJONOWANA FIRMA OCHRONY OSÓB I MIENIA ADLER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Kontrola ruchu materiałowego i osobowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: niekaralność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 19,70 zł/godz Praca w systemie 16 godzin/ 2 dni wolnego
  • Pracownik porządkowy

    • pełny etat

      Dbanie o czystość, wymiana środków higienicznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 06-14, 13-20.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim