Czy to Twoja firma?

Stanisław Kuliś Kawiarnia-Restauracja Jama Michalika praca

Kraków
kawiarnia
Stanisław Kuliś Kawiarnia-Restauracja Jama Michalika najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Stanisław Kuliś Kawiarnia-Restauracja Jama Michalika

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stanisław Kuliś Kawiarnia-Restauracja Jama Michalika

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Stanisław Kuliś Kawiarnia-Restauracja Jama Michalika poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Stanisław Kuliś Kawiarnia-Restauracja Jama Michalika - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    Stanisław Kuliś Kawiarnia-Restauracja Jama Michalika
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pomoc kuchenna w restauracji, praca wg grafiku 14.00-21.00 (również weekendy).

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: badania sanepidu
      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy na kuchni

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
  • Osoba sprzątająca

    • Kraków

      Sprzątanie pomieszczeń w restauracji, praca 6.00-10.00 (również weekendy).

      Pracodawca zainteresowany również uchodźcami z Ukrainy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: solidność
      • Inne wymagania: chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 2360 zł netto około 120 godzin miesięcznie na początek umowa zlecenie na 3 miesiące z możliwością p

Pracodawcy w Krakowie