Czy to Twoja firma?

PATRYK KOSINIAK ARTMAN SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Niedomice

Witajcie w świecie Artmana, gdzie pasja do natury i zaangażowanie w tworzenie zdrowej przyszłości idą w parze z najwyższą jakością naszych produktów. Od momentu naszego założenia, z siedzibą w malowniczych Niedomicach, stawiamy na ekologiczne podejście do przetwarzania i konserwowania owoców oraz warzyw. Jesteśmy dumni, że od 2019 roku możemy się pochwalić certyfikatem producenta żywności ekologicznej, co jest potwierdzeniem naszej ciężkiej pracy i zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej klasy.

Nasze produkty to esencja tego, co najlepsze – nieprzetworzone warzywa i owoce, które rosną w zgodzie z naturą na certyfikowanych uprawach ekologicznych. Z troską wybieramy każdy surowiec, aby na Państwa stoły trafiały tylko te najzdrowsze i najsmaczniejsze. W naszej ofercie znajdziecie również artykuły spożywcze wytworzone z tychże ekologicznych składników, które są odpowiedzią na rosnące potrzeby świadomych konsumentów.

Jakość i innowacja to dla nas nie tylko puste słowa – to fundamenty, na których budujemy zaufanie naszych klientów. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, którzy podzielają nasze wartości i zobowiązania wobec środowiska. Dzięki temu, każdy produkt z naszej oferty jest gwarancją czystości i naturalności.

Rozwijamy się dla Was, stale wzbogacając nasz asortyment i dostosowując go do zmieniających się oczekiwań. W Artmanie wierzymy, że zdrowa żywność to podstawa dobrego życia, dlatego każdego dnia pracujemy z pasją, aby dostarczać Wam produkty, które nie tylko smakują wyśmienicie, ale również przyczyniają się do poprawy Waszego zdrowia i dobrostanu.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia lepszej przyszłości z Artmanem – tam, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a szacunek dla natury jest naszym priorytetem.

PATRYK KOSINIAK ARTMAN SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy praca fizyczna media / pr / reklama / marketing inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PATRYK KOSINIAK ARTMAN SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PATRYK KOSINIAK ARTMAN SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. C / Pracownik porządkowy

    PreZero Bielsko-Biała S.A.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Pracownik logistyki

    Akpo Konstrukcje Aluminiowe
    • Raciechowice
    Polecana
    Wygasa
  • Kierowca Kat. B - Przewóz Osób

    K&R BORS PARTNER
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-8 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa PATRYK KOSINIAK ARTMAN SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

PATRYK KOSINIAK ARTMAN SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PATRYK KOSINIAK ARTMAN SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Kierowca - pracownik magazynowy (o,u)

    PATRYK KOSINIAK ARTMAN SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Niedomice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - załadowanie i wyładowanie produktów i towarów,
      - transport, produktów towarów i opakowań
      - dbanie o dokumentację dotyczącą dokonanej dostawy
      - dbanie o dobry stan pojazdu,
      - prace magazynowe i gospodarcze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy, komunikatywność, prawo jazdy kat. B , C
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B, C, komunikatywność, dobra organizacja pracy, mile widziane prawo jazdy kat. C+E oraz mile widziana obsługa wózków widłowych, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Niedomicach, od pon. do sob., na dwie zmiany, w godz.: 7:00 - 15:00, 14:00 - 22:00. Wynagrodzenie 3 010 zł brutto + premia. Kontakt: Patryk Kosiniak ARTMAN Sp. komandytowa, ul. Niedomicka 47, 33-132 Niedomice; wcześniejszy kontakt telefoniczny 663 910 418, CV można przesłać na adres e-mail: praca@artmanniedomice.pl.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
  • Specjalista do spraw sprzedaży (o)

    • Niedomice

      Obsługa zamówień: sklep internetowy, platforma Allegro,
      Obsługa klientów: infolinia, mailing, czat, itp.
      Przygotowywanie specyfikacji asortymentowych oraz etykiet dla magazynierów,
      Drukowanie paragonów oraz wystawianie faktur VAT (Comarch Optima).

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: komunikatywność, dobra organizacja pracy, Techniki sprzedaży, Obsługa programu OPTIMA
      • Inne wymagania: umiejętność obsługi programu OPTIMA, technik sprzedaży, obsługa MS Office, komunikatywność, dobra organizacja pracy, wykształcenie średnie, może być osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Praca w Niedomicach od pon. do pt. na jedną zmianę w godz.: 7:00 do 15:00 lub w zależności od sezonu w godz. 12.00-20.00, 14.00-22.00. Wynagrodzenie od 3 010 zł brutto do uzgodnienia. Kontakt: Patryk Kosiniak ARTMAN Sp. komandytowa; ul. Niedomicka 47, 33-132 Niedomice; wcześniejszy kontakt telefoniczny 518 087 412, CV można przesyłać na adres e-mail: praca@artmanniedomice.pl.

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Ryczałtowy

Pracodawcy w Niedomicach