Czy to Twoja firma?

ROCKFIN sp. z o.o. praca

Gorlice

Jesteśmy Rockfin, wiodącą na świecie firmą inżynieryjną z ponad trzydziestoletnią historią innowacji i doskonałości. Nasza podróż rozpoczęła się w 1991 roku, a dziś z dumą stawiamy czoła wyzwaniom przyszłości z naszą siedzibą w malowniczym Żukowie.

Nasza specjalność to projektowanie, produkcja, testowanie i serwisowanie zaawansowanych systemów olejowych i paliwowych. Nasze rozwiązania są kluczowe dla wielu sektorów przemysłu, w tym elektrowni nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, a także dla platform wiertniczych, statków FPSO, źródeł energii odnawialnej i przemysłu petrochemicznego. Zespół ROCKFIN to ponad 700 utalentowanych i pełnych energii pracowników, którzy codziennie przekładają nasze wartości - indywidualność, różnorodność, tolerancję, wzajemny szacunek i respekt - na konkretne działania i projekty.

Jesteśmy dumni z naszego międzynarodowego zasięgu, obejmującego Europę, Azję, Afrykę, Amerykę Północną i Południową. Nasza obecność na globalnym rynku to nie tylko geografia, ale przede wszystkim sieć zaufanych partnerów i klientów, którzy cenią sobie nasze doświadczenie i zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań.

Inżynieria to fundament naszych procesów. Doświadczeni inżynierowie systemów, konstruktorzy oraz kierownicy projektów wykorzystują najnowsze narzędzia inżynierskie, które pozwalają na optymalizację projektów i osiągnięcie najlepszego stosunku pomiędzy wydajnością a kosztami produkcji. Jesteśmy dumni z naszego systemu zarządzania jakością, który jest zgodny ze standardem ISO 9001:2015, co świadczy o naszym nieustannym dążeniu do doskonałości.

Nasze usługi obejmują kompleksowe podejście - od inżynierii i dokumentacji, przez produkcję urządzeń technologicznych i systemów, aż po pełny zakres badań technicznych i testów. Oferujemy również usługi montażu, uruchomienia, instalacji, modernizacji i napraw, a także pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, wraz z dostawą komponentów i części zamiennych.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z połączenia doświadczenia starszych specjalistów z energią młodych, szybko rozwijających się inżynierów. Dzięki wsparciu ze strony Grupy Rockfin, jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej specjalistyczne i wymagające projekty.

W ROCKFIN wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy potrafią łączyć tradycję z nowoczesnością, doświadczenie z innowacyjnością, a przede wszystkim - tych, którzy budują swoją pozycję na rynku z szacunkiem dla ludzi i środowiska. Zapraszamy Cię do poznania naszej historii i dołączenia do naszej przyszłości.

ROCKFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika motoryzacja zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy ROCKFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROCKFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Blacharz

    Humanus Personalservice GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 12 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Lakiernik

    • Niemcy
    • 12 000-15 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Mechanik maszyn przemysłowych (UR)

    FAMUR (GRENEVIA SA) Wizytówka
    • Gorlice
    Dodana

Mapa ROCKFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ROCKFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ROCKFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Gdańsk
  3. Jasło
  4. Warszawa
  5. Gliwice
  6. Gorlice
  7. Bydgoszcz
  8. Bielsko-Biała
  9. Elbląg
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ROCKFIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Konstruktor

    • Gorlice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      konstruowanie maszyn, zbiorników, i urządzeń,
      dobór materiałów, opracowywanie dokumentacji,
      wykonywanie obliczeń, analiz ryzyka

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: AUTOCAD , obsługa programu Solid Works
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe - techniczne lub mechaniczne, staż pracy w zawodzie - dod. atut, znajomość rysunku technicznego, umiejętność pracy w zespole, znajomość języka angielskiego - dod. atut

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: umowa o pracę - okres próbny do 3 miesięcy, następnie możliwośc negocjacji wyższego wynagrodzenia go
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gorlicach