Czy to Twoja firma?

Iwona Fiedrich Iwo-Bau praca

Jelenia Góra

Od ponad dekady jesteśmy dumną częścią branży budowlanej, oferując nasze usługi zarówno na rodzimym gruncie w Jelenia Góra, jak i poza granicami kraju, wspierając rynek pracy Unii Europejskiej. Jako Iwo-Bau Iwona Fiedrich, nasza historia zaczęła się w 2005 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję do budowania i tworzenia.

Nasza specjalność to współpraca z wykwalifikowanymi podwykonawcami w obszarach takich jak prace spawalnicze, murarstwo, dekarstwo, pokrycia dachowe czy roboty drogowe. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiednich ludzi do pracy – dlatego też zajmujemy się pozyskiwaniem pracowników do linii montażowych, parków maszynowych, magazynów i produkcji.

Jesteśmy dumni z tego, że jako firma rodzinna, kierowana przez rodzinę Fiedrich, możemy zapewnić stabilność i zaufanie, które są tak ważne dla naszych klientów i partnerów. Nasze podejście do biznesu jest proste: wysoka jakość pracy i indywidualne podejście do każdego partnera. To właśnie te wartości pozwalają nam budować trwałe i satysfakcjonujące relacje.

Zdajemy sobie sprawę, że praca za granicą wiąże się z dodatkowymi wyzwaniami, dlatego oferujemy kompleksowe wsparcie naszym podwykonawcom – od ubezpieczenia zdrowotnego po zakwaterowanie i pomoc w uzyskaniu pozwolenia na pracę. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy, co jest dla nas priorytetem.

W Iwo-Bau wiemy, że nasza siła tkwi w ludziach – dlatego stawiamy na rozwój i szkolenie naszych pracowników, aby mogli dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w jakość i innowacyjność przekłada się na sukces naszych klientów i własny rozwój.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy zbudować coś trwałego.

Iwona Fiedrich Iwo-Bau najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Iwona Fiedrich Iwo-Bau

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Iwona Fiedrich Iwo-Bau

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Iwona Fiedrich Iwo-Bau

Siedziba główna

Iwona Fiedrich Iwo-Bau poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Iwona Fiedrich Iwo-Bau
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Olsztyn
  4. Pruszków
  5. Jasło
  6. Jelenia Góra
  7. Świnoujście

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Iwona Fiedrich Iwo-Bau - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. obsługi biura

    • Jelenia Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Iwo-Bau – firma działająca na rynku od 2005 roku

      i prowadząca działalność w sektorze budownictwa ogólnego

      poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

      Pracownik ds obsługi biura

      Zakres obowiązków

      Co należy do głównych obowiązków:

      • organizacja pracy w biurze – obsługa połączeń telefonicznych, korespondencji, archiwizacja, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji w firmie,

      • przygotowywanie prostych zestawień, prezentacji,

      • bieżące prace związane z zaopatrzeniem biura i komunikacja wewnętrzną w firmie

      • organizacja rekrutacji , kalendarza spotkań

      • dbanie o spójną politykę marketingową

      • nadzór nad przestrzeganiem RODO

      Wymagania

      Jeśli:

      • kreatywność jest Twoją mocną stronami,

      • masz w sobie dużo pozytywnej energii i łatwo nawiązujesz kontakty,

      • posiadasz dobrze rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne,

      • angażujesz się w 100% w każde zadanie a podejmowanie inicjatywy nie jest Ci obce,

      • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,

      • znasz j. niemiecki w stopniu bardzo dobrym

      Oferujemy

      • pracę na pełen etat w godzinach 8.00-16.00 od pon-pt,

      • stabilne zatrudnienie z możliwościami rozwoju,

      • pracę w niedużym, zgranym zespole,

      • atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracodawcy w Jeleniej Górze