GastroDream - Dagmara Kozakiewicz

Czy to Twoja firma?

GastroDream - Dagmara Kozakiewicz praca

Jelenia Góra

Witajcie w świecie GastroDream, gdzie pasja do smaków i miłość do nocnego życia gastronomicznego spotkały się pod jednym adresem – przy ulicy Jagiellońskiej 5 w Jeleniej Górze. Nasza przygoda zaczęła się 18 czerwca 2021 roku, kiedy to otworzyliśmy drzwi naszej restauracji nocnej "Nad Rzeczką". Byliśmy miejscem, które serwowało nie tylko wyśmienite posiłki na miejscu, ale również dostarczało je prosto do drzwi naszych klientów, zapewniając im ciepło domowego obiadu bez względu na porę.

Choć nasza działalność była krótka i zakończyła się wykreśleniem z rejestru 7 lutego 2022 roku, to każdy dzień spędzony na tworzeniu niezapomnianych doznań smakowych dla naszych gości był dla nas prawdziwą radością. W GastroDream stawialiśmy na to, co lokalne i bliskie sercu – od świeżych składników po przytulną atmosferę, która sprawiała, że każdy wieczór mógł być wyjątkowy.

Nasza restauracja była miejscem, gdzie każdy mógł znaleźć coś dla siebie, od klasycznych dań kuchni polskiej po nowoczesne interpretacje ulubionych smaków. Chociaż nie możemy się już pochwalić naszymi dokonaniami ani przyszłymi planami, to zawsze będziemy pamiętać o czasie spędzonym na tworzeniu GastroDream i dziękujemy wszystkim, którzy byli częścią tej historii.

Dziękujemy za te chwile, kiedy mogliśmy być częścią Waszych małych i dużych okazji, kiedy to nasze dania dodawały smaku Waszym wspomnieniom. GastroDream może już nie istnieć, ale wspomnienia i doświadczenia, które razem tworzyliśmy, pozostaną z nami na zawsze.

GastroDream - Dagmara Kozakiewicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy GastroDream - Dagmara Kozakiewicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GastroDream - Dagmara Kozakiewicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GastroDream - Dagmara Kozakiewicz

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GastroDream - Dagmara Kozakiewicz - oferty archiwalne

  • Dostawca

    • Jelenia Góra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Restauracja nocna Nad Rzeczką poszukuje osób do zespołu!

      Mamy przyjemność ogłosić rekrutację na stanowisko Dostawcy.

      Poszukujemy osób ambitnych, pragnących znaleźć stałą pracę w której będą się rozwijać. Gwarantujemy zadowolenie z zatrudnienia. Cenimy oraz szanujemy swoich pracowników. Razem z zespołem naszej restauracji tworzymy jedność. Atmosfera w pracy jest dla nas kluczowym aspektem funkcjonowania Restauracji.

      Informację odnośnie zatrudnienia:

      • Stanowisko: Dostawca
      • Umowa o pracę / Zlecenie
      • Pełny etat
      • Służbowy pojazd (Do dostarczania posiłków)
      • Służbowy telefon (Do kontaktu z Klientami)
      • Elastyczny grafik
      • Wynagrodzenie - 2400/3500 zł (Przy pełnym etacie)

      Praca w trybie nocnym!!! (maksymalne godziny otwarcia: 16:00 - 3:00)

      Zakres obowiązków

      • Dostawa posiłków do klienta.
      • Składanie kartonów na pizze
      • Rozlewanie sosów
      • Pomoc w codziennych obowiązkach restauracji

      Wymagania

      • Prawo jazdy kat. B
      • Sumienność
      • Punktualność

      Oferujemy

      • Pracę w rozwijającej się ekipie

Pracodawcy w Jeleniej Górze