Czy to Twoja firma?

TOLUX sp. z o.o. praca

Ciechocinek

W sercu Warszawy rozwinęła się nasza pasja i zaangażowanie w rzemiosło stolarskie - jesteśmy Tolux, mistrzowie w kreowaniu produktów z drewna, które łączą w sobie tradycję rzemieślniczą z nowoczesnym designem. Nasza historia jest opowieścią o wieloletnim doświadczeniu, które przekłada się na każdy element naszej oferty - od zaślepek toczone, znanych jako grzybki, po precyzyjnie wykonane kołki meblowe. Rozumiemy, że drewno to materiał żywy i wymagający specjalnej troski, dlatego nasze produkty powstają z dokładnie wysuszonego drewna, a ich przechowywanie w warunkach zapewniających stałą wilgotność to nasz standard, który gwarantuje niezmienną jakość. Jesteśmy dumni z naszej precyzji wykonania, która jest naszym znakiem rozpoznawczym i daje nam przewagę konkurencyjną. W naszym portfolio znajdziecie różnorodność form i rozwiązań - od zaślepek płaskich, które harmonijnie współgrają ze słojem drewna, po zaprawki łódkowe, sęki, fleki gałęziowe, fleki z deski, lamelki, aż po łączniki ryflowane płaskie. Każdy produkt jest odpowiedzią na specyficzne potrzeby naszych klientów - zarówno tych dużych zakładów stolarskich, jak i indywidualnych miłośników drewna. Nasze doświadczenie pozwala nam na zrozumienie i spełnianie oczekiwań rynku, a pasja do drewna jest tym, co napędza nas każdego dnia do doskonalenia naszych umiejętności i oferty. Zapraszamy Was do współtworzenia z nami piękna i trwałości, jaką oferują wyroby z drewna, bo w TOLUX wierzymy, że każdy szczegół ma znaczenie.

TOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy TOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa TOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

TOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
TOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Inowroclaw
  3. Łódź
  4. Toruń
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca TOLUX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pokojowa

    • Ciechocinek
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Dbałość o czystość na terenie obiektu

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
  • Pomoc kuchenna

      · dbałość o najwyższą jakość i smak przyrządzanych posiłków,
      · obróbka wstępna warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie),
      · rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców z uwzględnieniem wymogów technologii i instrukcji obsługi maszyn gastronomicznych,
      · przygotowywanie potraw zgodne ze wskazówkami kucharza oraz ze współczesnymi trendami w żywieniu oraz oszczędne gospodarowanie artykułami spożywczymi,
      · pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków – w wyznaczonych godzinach i przestrzeganie obowiązku wydawania ciepłych posiłków,
      · wykonywanie badań okresowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Ciechocinku