SYNCHRO Sp. z o.o. Sp. k.

Czy to Twoja firma?

SYNCHRO Sp. z o.o. Sp. k. praca

Chybie

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji odkuwek mosiężnych. Nasze produkty są kute matrycowo, a następnie obrabiane w technologii CNC. W ostatnich latach firma dynamicznie się rozwija i zwiększa zatrudnienie.

SYNCHRO Sp. z o.o. Sp. k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik produkcji Chybie
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy SYNCHRO Sp. z o.o. Sp. k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SYNCHRO Sp. z o.o. Sp. k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SYNCHRO Sp. z o.o. Sp. k.

Siedziba główna

Praca SYNCHRO Sp. z o.o. Sp. k. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Chybie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Obsługa maszyn CNC;

      • Współpraca z pozostałymi pracownikami produkcyjnymi i brygadzistami w zakresie zapewnienia ciągłości produkcji;

      • Proste prace manualne przy wytwarzaniu produktu (np. gratowanie, szlifowanie);

      • Utrzymywanie standardów czystości - czyszczenie maszyn i obszaru produkcyjnego;

      • Sporządzanie raportów produkcji;

      • Wstępna kontrola jakości wykonywanych produktów;

      • Przestrzeganie zasad BHP;

      Wymagania

      • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku będzie atutem ale nie jest konieczne, gdyż zapewniamy instruktaż stanowiskowy;
      • Umiejętność czytania podstawowej dokumentacji technicznej;
      • Gotowość podjęcia pracy zmianowej;
      • Dokładność i precyzja w wykonywaniu czynności;
      • Sumienność i zdyscyplinowanie;
      • Zaangażowanie w pracę;
      • Zdolność szybkiego uczenia się;
      • Umiejętność pracy w zespole;
      • Silna motywacja do pracy;
      • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo na stanowisku pracy;

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

      • Wynagrodzenie godzinowe plus premia uznaniowa;

      • Możliwość pracy w nadgodzinach;

      • Przyjazne warunki pracy;

      • Możliwość rozwoju zawodowego;

Pracodawcy w Chybiu