Czy to Twoja firma?

Gospdarstwo Rolne praca

Koszalin

W sercu malowniczych Mozolic Małych, między Warszawą a Lublinem, rozciąga się nasze rodzinne gospodarstwo rolne - Gospodarstwo Rolne Kuty. Nasza historia zaczęła się w 2001 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy przygodę z kiszonkami. Od tamtego czasu, nasze produkty zdobyły uznanie na rynku, czyniąc nas jednym z liderów w produkcji kiszonych soków i baz do zup od 2015 roku.

Jesteśmy dumni, że nasze produkty, w tym niepasteryzowane, kiszone soki, bazy do zup, oleje tłoczone na zimno, a także szeroka gama produktów takich jak mąki, kasze, ryże, makarony, nasiona, zioła, bakalie, miody, jajka, pieczywo, wędliny, sery, mleko kozie i krowie, zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale i na rynkach międzynarodowych - w USA, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech.

W naszym gospodarstwie stawiamy na naturalne składniki i tradycyjne receptury. Poszanowanie środowiska naturalnego jest dla nas równie ważne, jak satysfakcja naszych klientów. Dlatego też, wprowadziliśmy technologię stripp till, która pozwala na uproszczone uprawy kukurydzy, zbóż i rzepaku, minimalizując negatywny wpływ na środowisko.

Innowacja i jakość to nasze kluczowe wartości. Wykorzystujemy tradycyjne drewniane młyny żarnowe do mielenia różnych rodzajów nasion, co pozwala zachować ich naturalne właściwości. Nasze gospodarstwo nieustannie się rozwija, co potwierdza rozbudowa zakładu o nowoczesną linię rozlewniczą o wydajności około 5 tys. butelek na godzinę.

Nasze tradycyjne metody produkcji i przetwórstwa, połączone z nowoczesnym podejściem do hodowli zwierząt, gdzie zmieniliśmy obory uwięziowe na wolnostanowiskowe, gwarantują wysoką jakość produktów bez konserwantów i sztucznych dodatków.

Dla wygody naszych klientów, oferujemy zakupy przez sklep internetowy oraz sklep mobilny, który dociera do Tarnowskich Gór i Lublińca. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszemu zaangażowaniu i ciągłemu dążeniu do doskonałości, produkty z Gospodarstwa Rolnego Kuty będą cieszyć się niesłabnącą popularnością i zaufaniem klientów.

Zapraszamy do poznania naszej historii, smaków i tradycji, które są esencją tego, co robimy. Razem z nami odkryjcie radość płynącą z naturalnych, zdrowych produktów, wytworzonych z miłości do ziemi i z szacunkiem dla natury.

Gospdarstwo Rolne najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sadownik Koszalin
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Gospdarstwo Rolne

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gospdarstwo Rolne

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gospdarstwo Rolne

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Gospdarstwo Rolne
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Gospdarstwo Rolne - oferty archiwalne

  • Pracownik do zbiorów owoców i warzyw

    • Koszalin
    • umowa o pracę tymczasową
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zbiór owoców i warzyw.

      Wymagania

      Dyspozycyjność siedem dni w tygodniu.

      Oferujemy

      Termin wykonywania pracy w okresie 20.04 do 30.09.

Pracodawcy w Koszalinie