Czy to Twoja firma?

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W LUBLINIE praca

Lublin
Wymiar sprawiedliwości
OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W LUBLINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe doradztwo / konsulting / audyt prawo i administracja państwowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W LUBLINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W LUBLINIE

Mapa OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W LUBLINIE

Siedziba główna

OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W LUBLINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W LUBLINIE - oferty archiwalne

  • Pielęgniarka medycyny pracy

    OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W LUBLINIE
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami
      • przygotowywanie, prowadzenie, archiwizacja i zabezpieczenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami
      • obsługa osób zgłaszających się na badania profilaktyczne, prowadzenie zapisów i rejestracja badanych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
      • Uprawnienia: Pielęgniarka – prawo wykonywania zawodu , Doskonałe umiejetności interpersonalne i komunikacji, chęci do przyuczenia się do zawodu, obsługa komputera MS Ofice
      • Inne wymagania: [Inne] : -tytuł magistra na kierunku pielęgniarstwo lub licencjat pielęgniarstwa lub średnie wykształcenie medyczne w zawodzie pielęgniarka, -prawo wykonywania zawodu pielęgniarki stwierdzone albo przyznane przez właściwą okręgową radę pielęgniarek, -tytuł pielęgniarki specjalisty w dziedzinie pielęgniarstwa w ochronie zdrowia pracujących lub kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa w ochronie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie