Czy to Twoja firma?

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W TORUNIU praca

Toruń

Jako MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W TORUNIU, jesteśmy dumą sercem infrastruktury naszego pięknego miasta. Nasza działalność koncentruje się na zapewnieniu mieszkańcom i gościom Torunia bezpiecznych i wygodnych dróg. Z pasją oddajemy się zadaniom planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania oraz ochrony dróg, aby każdy mógł cieszyć się płynnym i bezpiecznym podróżowaniem.

Nasze usługi są kompleksowe i obejmują szeroki zakres działań, które są niezbędne do efektywnego zarządzania miejską infrastrukturą drogową. Od opracowywania projektów planów rozwoju sieci drogowej, przez pełnienie funkcji inwestora, aż po utrzymanie pasa drogowego – wszystko to wykonujemy z największą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co potwierdza nasz Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością.

Jesteśmy także odpowiedzialni za realizację zadań w zakresie inżynierii ruchu, co obejmuje zarówno projektowanie jak i wdrażanie rozwiązań, które usprawniają przepływ ruchu drogowego i zwiększają bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Prowadzimy ewidencję dróg, obiektów mostowych, tuneli i przepustów, co pozwala na efektywne zarządzanie i szybką reakcję w przypadku potrzeby interwencji.

Dbamy o to, aby nasze działania były zawsze zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Przeciwdziałamy niekorzystnym przeobrażeniom środowiska, a nasze okresowe pomiary ruchu drogowego pomagają w planowaniu działań, które minimalizują wpływ transportu na otoczenie.

Nasza praca jest naszą pasją, a bezpieczeństwo i komfort mieszkańców Torunia – naszym priorytetem. Jesteśmy zawsze gotowi służyć pomocą i wsparciem, dbając o to, aby każda podróż po naszym mieście była przyjemnością. Zapraszamy do współtworzenia z nami historii Torunia, gdzie każda droga prowadzi do miejsc pełnych inspiracji i niezapomnianych wrażeń.

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W TORUNIU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W TORUNIU

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W TORUNIU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W TORUNIU

Siedziba główna

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W TORUNIU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W TORUNIU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Toruń
  2. Bielsko-Biała
  3. Starachowice

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca MIEJSKI ZARZĄD DRÓG W TORUNIU - oferty archiwalne

  • Specjalista ds utrzymania dróg

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
      1)Prowadzenie przeglądów bieżących i okresowych dróg, ulic, placów i parkingów w zakresie stanu technicznego nawierzchni jezdni i chodników,
      2)Zapewnienie prawidłowego stanu technicznego nadzorowanych nawierzchni: typowanie, wycena, kontrolowanie i rozliczanie zleconych robót remontowych,
      3)Opracowywanie rocznych harmonogramów przeglądów podstawowych i rozszerzonych, zlecanie tych przeglądów, sporządzanie z nich dokumentacji dla celów przygotowywania planu bieżącego utrzymania obiektów mostowych,
      4)Dostarczanie informacji o stanie obiektów mostowych niezbędne do opracowania wieloletniego planu remontów i przebudów, analizowanie oraz wnioskowanie o wykonanie niezbędnych czynności na podstawie protokołów przeglądów bieżących drogowych obiektów inżynierskich, przygotowywanie dokumentacji przetargowych,
      5)Przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz udział w komisjach przetargowych, odbiorowych, naradach z gestorami sieci podziemnych, spotkaniach z organizacjami społecznymi w sprawach dróg,
      6)Informowanie inspektorów odpowiedzialnych za oczyszczanie zimowe i letnie, urządzenia kanalizacji deszczowej oraz za oznakowanie poziome i pionowe o zauważonych nieprawidłowościach,
      7)Przekazywanie wykonawcy placu budowy w zakresie prac remontowych jezdni i chodników przy udziale gestorów instalacji podziemnych,
      8)Kontrola stanu technicznego wykonanych robót w zakresie odbiorów częściowych i końcowych remontów kapitalnych nawierzchni jezdni i chodników,
      9)Prowadzenie dzienników objazdu dróg oraz wykonywanie prac inwentaryzacyjnych,
      10)Przekazywanie na bieżąco, pracownikowi odpowiedzialnemu za ewidencję dróg, danych do prowadzenia książki drogi,
      11)Prowadzenie ewidencji postulatów, wniosków, notatek prasowych, badanie w terenie zasadności wniosków, udzielanie odpowiedzi zainteresowanym, sporządzanie sprawozdań zbiorowych,
      12)Merytoryczne sprawdzanie protokołów odbioru i opiniowanie wystawionych przez wykonawcę faktur do zapłacenia,
      13)Kompletowanie i przekazywanie do archiwum akt dotyczących spraw załatwionych z podziałem na poszczególne ulice miasta,
      14)Prowadzenie spraw związanych ze szkodami komunikacyjnymi w porozumieniu z ubezpieczycielem,
      15)Kontrola pasów dróg publicznych w zakresie realizacji zjazdów bez zezwolenia Miejskiego Zarządu Dróg oraz przekazywanie informacji o zauważonych nowo wybudowanych zjazdach do pracownika zajmującego się wydawaniem zezwoleń na ich lokalizację.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: niezbędne: - wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, - co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe, - prawo jazdy kat. B. dodatkowe: doświadczenie w pracy w jednostkach samorządowych, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość, mile widziane wykształcenie budowlane lub drogowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Warunki zatrudnienia: W Miejskim Zarządzie Dróg w Toruniu obowiązują następujące zasady zawierania u
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu