Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ sp. z o.o. praca

Grajewo

Od ponad czterech dekad jesteśmy dumnym liderem w branży ciepłowniczej, dostarczającym ciepło i komfort mieszkańcom naszego miasta. Nasza historia zaczęła się w 1983 roku we Włocławku, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba główna. Przez lata ewoluowaliśmy, przekształcając się i rozwijając nasze kompetencje, co zaowocowało podziałem na trzy samodzielne jednostki w 1992 roku i późniejszym przekształceniem w spółkę prawa handlowego w 1995 roku.

Jako Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, naszą misją jest zaspokajanie potrzeb naszych Klientów, dostarczając im usługi najwyższej jakości. Zrozumienie i spełnienie ich oczekiwań to dla nas priorytet. Działamy z myślą o ludziach, a nasze działania są ukierunkowane na budowanie zaufania i zaangażowanie każdego członka naszego zespołu.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko zaopatrzenie w ciepło, ale również szeroki wachlarz usług, od doradztwa technologicznego, przez remonty urządzeń ciepłowniczych, po edukację ekologiczną dla najmłodszych. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, a także z naszego zaangażowania w innowacyjne technologie, które pozwalają nam na automatyzację i poprawę jakości naszych usług.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z niezawodności i stabilności dostaw, a także z przewidywalności cen. Zawsze stawiamy na kompleksowość i profesjonalizm w obsłudze naszych Klientów. Jesteśmy również świadomi wyzwań ekologicznych, dlatego wdrażamy rozwiązania ograniczające smog i dbające o czyste powietrze.

Jakość naszych usług potwierdzają certyfikaty, w tym System Zarządzania Jakością zgodny z Normą ISO 9001:2015. To świadczy o naszym zaangażowaniu w dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Nasza stabilność finansowa to wynik zaufania, jakim obdarza nas Gmina Pisz, będąca jedynym udziałowcem w kapitale zakładowym Spółki. To pozwala nam na planowanie długoterminowych inwestycji i ciągłe doskonalenie naszych usług.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych Klientów, którzy każdego dnia cieszą się ciepłem dostarczanym przez PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o. Razem tworzymy ciepłą przyszłość.

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
energetyka / energia odnawialna administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o

  • Autoamatyk /elektryk

    PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o
    • Grajewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Ełk
  3. Grajewo
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Palacz - pomocnik

    • Grajewo
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kotłów, dbanie o czystość na stanowisku pracy, inne prace związane z działalnością przedsiębiorstwa

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki wg. regulaminu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Palacz wodnych rusztowych kotłów centralnego ogrzewania

    • Grajewo

      obsługa urządzeń odżużlających odpylających, kontrola ilości paliwa w zasobnikach kotłów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
      • Inne wymagania: dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: dodatki wg regulaminu
  • Elektroenergetyk elektrowni cieplnych

    • Grajewo

      obsługa i konserwacja instalacji elektrycznych i automatyki do 15 kW

      Wymagania

      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      • Inne wymagania: dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, umiejętnośc pracy w zespole

      Oferujemy

Pracodawcy w Grajewie