Czy to Twoja firma?

MALBUD Marcin Karwowski praca

Grajewo

Jesteśmy "Malbud" Firma Remontowo-Budowlana Marcin Karwowski, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie wykończeń wnętrz, zlokalizowanym w malowniczym Białaszewie, sercu podlaskiego krajobrazu. Nasza specjalność to profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe, które realizujemy z pasją i zaangażowaniem.

Nasza praca to nie tylko zbiór usług – to sztuka tworzenia przestrzeni, w której każdy detal ma znaczenie. Specjalizujemy się w pracach dekarskich i wykończeniowych, gdzie każdy projekt traktujemy jako unikatowe wyzwanie, a satysfakcja naszych klientów jest naszym największym priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że dom to nie tylko miejsce, to przestrzeń, w której tworzą się wspomnienia, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z troską i profesjonalizmem.

Choć nie zdradzamy tutaj naszej historii ani dokładnej pozycji rynkowej, możemy Cię zapewnić, że nasze doświadczenie i umiejętności pracowników "Malbud" są fundamentem, na którym budujemy naszą reputację. Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i stale dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem jakości i niezawodności.

Nasze usługi są skrojone na miarę Twoich potrzeb. Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, a jego oczekiwania są dla nas drogowskazem do tworzenia idealnych rozwiązań. W naszej pracy łączymy tradycyjne metody z nowoczesnymi technologiami, aby dostarczyć usługi, które przekraczają oczekiwania.

Zapraszamy do współpracy z "Malbud" – razem stworzymy przestrzeń, która będzie odzwierciedleniem Twojego stylu i potrzeb. Nasz zespół profesjonalistów jest gotowy, aby pomóc Ci w realizacji Twojego wymarzonego wnętrza.

MALBUD Marcin Karwowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy MALBUD Marcin Karwowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MALBUD Marcin Karwowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MALBUD Marcin Karwowski

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
MALBUD Marcin Karwowski
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MALBUD Marcin Karwowski - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • Firma Malbud zajmująca się dociepleniami budynków zatrudni osobę do pozyskiwania nowych zleceń.

      Cv proszę składać za pomocą przycisku Aplikuj. Na dokumentach proszę umieścić adnotację o możliwości przetwarzania danych na cele rekrutacyjne. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

      Zakres obowiązków

      pozyskiwanie klientów od poniedziałku do piątku na terenie całego kraju.

      Wymagania

      • prawo jazdy kat.B z doświadczeniem,
      • komunikatywność,
      • wykształcenie minimum średnie,
      • dyspozycyjność.

      Oferujemy

      wynagrodzenie początkowe 3300 złotych netto miesięcznie + prowizja.

Pracodawcy w Grajewie