Czy to Twoja firma?

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej opinie i informacje

Warszawa
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej z siedzibą w Warszawie, to uznany instytut badawczy, którego historia sięga 1928 roku. Od czasu założenia jako Centrum Badań Lotniczo-Lekarskich, nasz Instytut przeszedł wiele zmian, ewoluując i rozwijając swoje kompetencje. Specjalizujemy się w prowadzeniu prac technicznych, naukowo-badawczych oraz kliniczno-diagnostycznych z zakresu medycyny lotniczej.

Nasze działania obejmują prace nad symulatorami oraz ubiorami lotniczymi, mając na uwadze nieustanne podnoszenie standardów w zakresie bezpieczeństwa i efektywności pracy personelu latającego. W 2004 roku zostaliśmy uhonorowani amerykańską certyfikacją badań medycznych i szkolenia specjalistycznego personelu latającego, co potwierdza nasze wysokie kompetencje i profesjonalizm w branży.

Historia Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej to także współpraca z Lotniczą Służbą Zdrowia podczas II wojny światowej oraz wkład w rozwój polskiej medycyny kosmicznej. Jesteśmy instytucją, która łączy bogate doświadczenie i tradycję z nowoczesnym podejściem do medycyny i technologii lotniczej.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (5)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

2.5

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

5

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Pracownik sprzątający

Jaka rekrutacja . Śmiech .

Dodano: 7 dni temu

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Rejestratorka medyczna

Zero kontaktu zwrotnego :(

Dodano: 29 dni temu

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Rejestratorka medyczna

Wyjątkowo miła i sympatyczna atmosfera

Dodano: 1 miesiąc temu

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Pracownik fizyczny

Dobra

Dodano: 7 miesięcy temu

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Pracownik fizyczny

Ok

Dodano: 7 miesięcy temu

Opinie pracowników o firmie Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (2)

3.5

Na podstawie 184 oceny z Google.

Sławomir Kobus

Sławomir Kobus

Unikajcie tego miejsca jak tylko możecie Leczenie wyłącznie dla osób mających mnóstwo czasu na siedzenie i czekanie bez końca Młode lekarki a zachowują się jak bym wrócił do komuny co do fachowości tez mam zastrzeżenia ale nie mnie oceniać Najgorsze jest lekceważenie pacjentów Opisuje oddział okulistyczny Liczą się wyłącznie złotówki które idą za pacjentem a to wyleczą zalecza to jest drugorzędne oczywiście nie polecam tych lekarzy w innych prywatnych klinikach Jak zobaczycie ze pracują w WIML zmieńcie natychmiat

Dodano: miesiąc temu

Ania De

Ania De

Dziękuję lekarzom za opiekę na oddziale wewnętrznym. Pełna diagnoza, ogromny profesjonalizm i troska o pacjenta. I jedna z pielęgniarek na tym oddziale, jak anioł. Na minus dla szpitala - nie ma nawet małego sklepiku dla pacjentów.

Dodano: miesiąc temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w opinii klientów i współpracowników

Klienci Wojskowego Instytutu Medycyny Lotniczej cenią sobie przede wszystkim profesjonalizm i zaangażowanie personelu medycznego, co może być sygnałem dla potencjalnych kandydatów na pracowników, że instytucja ta stawia na wysoką jakość usług medycznych. Ponadto odnotowano pozytywne opinie dotyczące atmosfery pracy: cisza, spokój oraz czytelny podział obowiązków wśród zespołu to atuty, które sprzyjają zarówno pacjentom, jak i pracownikom. Warto zauważyć także komplementy kierowane pod adresem pielęgniarek, które określane są jako pomocne i serdeczne, a także umiejętności poszczególnych lekarzy, które skłaniają pacjentów do wyboru usług tej właśnie placówki. Podkreślona została również efektywność procesu rejestracyjnego na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, co może wskazywać na dobry zarządzanie i organizację pracy. Jako obszar do rozwoju postrzegane jest wyposażenie pomieszczeń, w tym brak klimatyzacji, co w ocenie klientów jest małym niedogodnieniem, ale wskazówką dla organizacji do dalszego doskonalenia warunków pobytu pacjentów. Wszystkie te cechy świadczą o instytucji dbającej o standardy medyczne i komfort osób leczonych, a także o miejscu, które potrafi wzbudzać zaufanie i pozytywne emocje, co z pewnością może przyciągnąć zaangażowanych i empatycznych pracowników.

Opinie Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w Internecie opinii, Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej jest miejscem pracy, gdzie pracownicy doceniają kilka kluczowych aspektów. Oto one:

Pozytywne aspekty
  • Rozwój zawodowy i szkolenia: Pracownicy zauważają możliwości rozwoju zawodowego oraz dostępność szkoleń wprowadzających, które wspierają budowanie kariery wewnątrz instytutu.
  • Wsparcie ze strony przełożonych: Opinie wskazują na to, że przełożeni w Instytucie są wyrozumiali i otwarci na elastyczne podejście do godzin pracy, co jest szczególnie ważne dla osób, które łączą życie zawodowe z innymi obowiązkami.
  • Pozytywna atmosfera pracy: Pracownicy wysoko oceniają atmosferę pracy w Instytucie, podkreślając życzliwość i pomocność kolegów oraz koleżanek.
  • Stabilność zatrudnienia: Wzmianki o umowach na czas zastępstwa mogą sugerować, że Instytut stara się utrzymać pracowników, dając im szanse na kontynuację zatrudnienia po zakończeniu okresu zastępstwa.
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej - podsumowanie opinii

Z analizy dostępnych w Internecie opinii wynika, że Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej jest pracodawcą, który ceni sobie rozwój swoich pracowników i oferuje pomocne oraz przyjazne środowisko pracy. Choć pojawiają się pewne niedomówienia odnośnie wynagrodzeń i wymagań na poszczególne stanowiska, ogólny obraz instytutu jest pozytywny. Szansa na kontynuację pracy po umowie na zastępstwo może być równie zachęcająca dla potencjalnych kandydatów.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 21.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej

Pełna nazwa
WOJSKOWY INSTYTUT MEDYCYNY LOTNICZEJ
Adres rejestrowy
Krasińskiego 54/56 01-755 Warszawa
NIP
1180059744
REGON
010132188
KRS
0000180451
Forma prawna
instytut badawczy / instytut działający w ramach sieci badawczej łukasiewicz
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Administracja publiczna i obrona narodowa; obowiązkowe zabezpieczenia społeczne

  • 84.22.Z Obrona narodowa
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Warszawie