Czy to Twoja firma?

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną- Koło w Tarnowie praca

Tarnów

Jesteśmy Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Kołem w Tarnowie, organizacją samopomocową, która od lat 70-tych minionego stulecia z pasją i zaangażowaniem wspiera osoby z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodziny. Nasza misja to działanie na rzecz równości szans, przestrzeganie praw człowieka i aktywne włączanie naszych podopiecznych w życie społeczne.

W naszym Dziennym Centrum Aktywności oferujemy szeroki zakres usług, takich jak zajęcia logopedyczne, rehabilitacja ruchowa, terapia zajęciowa dla dzieci i dorosłych, pomoc psychologiczna oraz wsparcie pedagogiczne. Rozumiemy, jak ważna jest wczesna interwencja, dlatego prowadzimy Punkt Wczesnej Interwencji, gdzie specjaliści z różnych dziedzin służą swoją pomocą.

Z dumą prowadzimy również Niepubliczne Przedszkole Specjalne, Warsztaty Terapii Zajęciowej oraz Dom Pomocy Społecznej "Hostel" dla osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną. Dla tych, którzy są gotowi do większej samodzielności, oferujemy Mieszkania Chronione.

Nasze działania nie ograniczają się jedynie do usług stałych. Organizujemy również turnusy rehabilitacyjne, wycieczki turystyczne i imprezy okolicznościowe, które są dla naszych podopiecznych okazją do radości i integracji ze społeczeństwem.

Dbamy o to, aby nasza siedziba była przyjazna i dostępna dla wszystkich. Nasz budynek jest przystosowany do potrzeb osób na wózkach inwalidzkich, co podkreśla nasze zaangażowanie w tworzenie przestrzeni bez barier.

Nasze wartości to przede wszystkim dbałość o godność ludzką, miejsce w rodzinie i społeczeństwie oraz szczęście osób niepełnosprawnych intelektualnie. Wspieramy rodziny w budowaniu siły i gotowości do niesienia pomocy innym, rozumiejąc wyzwania, jakie niesie ze sobą życie z osobą niepełnosprawną intelektualnie.

Zaangażowanie, empatia i profesjonalizm to słowa, które nas charakteryzują. Jesteśmy dumni z naszej historii i tego, co udało nam się osiągnąć, ale przede wszystkim skupiamy się na przyszłości i dalszym rozwoju naszych usług, aby jeszcze skuteczniej wspierać naszą społeczność.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną- Koło w Tarnowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia zarządzanie / dyrekcja sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną- Koło w Tarnowie

Praca alert - powiadomienia

Praca Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną- Koło w Tarnowie

  • Logopeda nzoz (o)

    Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną- Koło w Tarnowie
    • Tarnów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną- Koło w Tarnowie

Siedziba główna

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną- Koło w Tarnowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Tarnów
  3. Częstochowa
  4. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną- Koło w Tarnowie - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego (o)

    • Tarnów
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie zajęć edukacyjno - wychowawczych z dziećmi niepełnosprawnymi w oddziale przedszkolnym (przedszkole terapeutyczne)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie: wykształcenie wyższe kierunkowe, 1 rok doświadczenia na stanowisku. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w godz.: 7.30-14.30. Wynagrodzenie: 4 000 zł brutto. Kontakt: POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W TARNOWIE; ul. Zbylitowskich 9a, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 513 422 001.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Neurologopeda (o)

    • Tarnów

      prowadzenie terapii indywidualnej z dziećmi z niepełnosprawnościami

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, 3 lata doświadczenia. Praca w Tarnowie od pon. do pt. w przedziale godz.: 9.00 -18.00; wynagrodzenie: 4 700 zł brutto. Kontakt: Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - Koło w Tarnowie; ul. Zbylitowska 9a, 33-101 Tarnów; wcześniejszy kontakt telefoniczny 513 422 001.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN

Pracodawcy w Tarnowie