Zakłady Produkcyjno - Handlowe "PRODET" Sp. z o.o.

Zakłady Produkcyjno - Handlowe "PRODET" Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Piekarz Bielsko-Biała
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Zakłady Produkcyjno - Handlowe "PRODET" Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakłady Produkcyjno - Handlowe "PRODET" Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Cukiernik-wypiek ciast domowych

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Cukiernik

    "Piekarnia Klos Agnieszka" Agnieszka Klos-Kotewicz
    • Kobiór
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka śniadaniowa

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • запрошуємо працівників з України
    Popularna
    Dodana

Mapa Zakłady Produkcyjno - Handlowe "PRODET" Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Zakłady Produkcyjno - Handlowe "PRODET" Sp. z o.o.

Pełna nazwa
ZAKŁADY PRODUKCYJNO-HANDLOWE "PRODET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Młyńska 10 43-300 Bielsko-Biała
NIP
5470087113
REGON
002403943
KRS
0000076245
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
28.12.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.71.Z Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek
  • 10.72.Z Produkcja sucharów i herbatników; produkcja konserwowanych wyrobów ciastkarskich i ciastek
  • 10.73.Z Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych
  • 10.85.Z Wytwarzanie gotowych posiłków i dań
  • 10.89.Z Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.24.Z Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 46.39.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Zakłady Produkcyjno - Handlowe "PRODET" Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Piekarz

    • Bielsko-Biała
    • pełny etat
    • Przyjmiemy do pracy na stanowisku piecowy, stołowy osobę chętną do podjecia pracy od zaraz, zaangażowaną, dyspozycyjną, bezkonfliktową.

      Mile widziane wykształcenie oraz doświadczenie w zawodzie piekarz.

      Więcej informacji pod numerem telefonu 501 595 934

      Zakres obowiązków

      Praca przy stole i przy piecu piekarniczym.

      Wymagania

      • Wymagane doświadczenie oraz książeczka sanepidowska.

      Oferujemy

      • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem, w zgranym zespole, w miłej atmosferze.
      • Praca na pełny etat w trybie dwuzmianowym.

Pracodawcy w Bielsku-Białej