EU Workers Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

EU Workers Sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy EU Workers Sp. z o.o., Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie pośrednictwa pracy, z siedzibą we wspaniałym Wrocławiu. Nasza historia sięga wielu lat doświadczeń, podczas których zbudowaliśmy silną pozycję jako most łączący polskich pracowników z niemieckim rynkiem pracy. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować stabilne zatrudnienie za zachodnią granicą, oparte na solidnych niemieckich fundamentach prawa pracy i świadczeń socjalnych.

Nasze usługi są skrojone na miarę potrzeb tych, którzy szukają nie tylko pracy, ale i pewności oraz wsparcia w nowym środowisku. Rozumiemy, że zmiana kraju i kultury to wyzwanie, dlatego każdy z naszych pracowników jest pod stałą opieką polskojęzycznych koordynatorów. Nasze biuro w północnej Bawarii w Niemczech jest zawsze gotowe służyć pomocą, abyś czuł się jak w domu, nawet gdy jesteś daleko.

Jakość jest dla nas kluczowa. Nie chodzi nam o ilość, ale o jakość połączeń, które tworzymy między pracownikami a pracodawcami. To zaangażowanie w jakość przekłada się na wszystko, co robimy – od selekcji ofert pracy, przez proces rekrutacji, aż po opiekę po zatrudnieniu. Dbamy o to, aby wynagrodzenia były zawsze wypłacane na czas i w euro, co daje naszym pracownikom dodatkowe poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Posiadamy niezbędne certyfikaty, które pozwalają nam działać legalnie i z pełnym zaufaniem zarówno na polskim, jak i niemieckim rynku. To świadczy o naszym profesjonalizmie i zaangażowaniu w zapewnienie najwyższych standardów usług.

Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej misji i wartości, które nas kierują, możemy zapewnić, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na dobro naszych pracowników i partnerów biznesowych. To oni są sercem EU Workers i to dla nich każdego dnia staramy się być lepsi.

Jeśli szukasz zaufanego partnera, który pomoże Ci znaleźć stabilną pracę w Niemczech i zapewni wsparcie na każdym kroku – jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać. Razem możemy budować lepszą przyszłość.

EU Workers Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy EU Workers Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EU Workers Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Mapa EU Workers Sp. z o.o.

Siedziba główna

EU Workers Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Katowice
  3. Wrocław
  4. Rzeszów
  5. Kraków
  6. Lublin
  7. Białystok
  8. Zakliczyn
  9. Bielsko-Biała
  10. Chełm

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EU Workers Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Lakiernik przemysłowy, Niemcy-Bawaria, 2500euro NETTO/MIESIĄC

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego EU WORKERS z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę opartą o prawo niemieckie, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

      Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 19342

      Obecnie dla naszych klientów, niemieckich firm z branży lakierniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Lakiernik przemysłowy

      MASZ DOŚWIADCZENIE JAKO LAKIERNIK – APLIKUJ

      Zakres obowiązków

      -lakierowanie konstrukcji stalowych metodą na mokro pistoletem

      -dokładność i rzetelność

      -dbałość o narzędzia pracy

      Wymagania

      -doświadczenie

      -punktualność, sumienność

      -gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ na dłuższy okres czasu

      Mile widziane

      -doświadczenie w lakierowaniu dwukomoponentowym

      -własny samochód

      -znajomość języka niemieckiego

      Oferujemy

      - stałą pracę w oparciu o umowę o pracę na niemieckich warunkach

      -dodatki za pracę w święta

      -Bezpłatne zakwaterowanie, audytowane przez klienta

      -atrakcyjne wynagrodzenie, 2200-2500 EUR Netto przy 168h wypłacane na czas, w EURO

      -pomoc w załatwieniu niemieckich świadczeń socjalnych, jak np. Kindergeld, zmiana klasy podatkowej

      -pracę w stabilnej finansowo firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

      -długi/stały kontrakt

      -opiekę polskiego koordynatora na miejscu w Niemczech - posiadamy własne biuro w Niemczech

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą platformy lub o kontakt telefoniczny.

      Nr tel.: +48503931111, +48798449668

      Dołącz do nas już dziś!

Pracodawcy w Wrocławiu