Czy to Twoja firma?

PU CLEAN-BUD SP. J. JAROSŁAW ROMANOWSKI HANNA ROMANOWSKA praca

Gdynia

Od ponad trzech dekad, my, Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud Sp. J. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska, jesteśmy dumnym strażnikiem czystości i porządku w sercu Gdyni. Nasza historia zaczęła się w 1988 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem wkroczyliśmy na rynek usług sprzątających, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko sprzątają, ale i odnawiają.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, które obejmują nie tylko tradycyjne sprzątanie wnętrz i mycie okien, ale także kompleksową pielęgnację terenów zielonych, naprawy miejskich ławek i urządzeń na placach zabaw, a także zimowe odśnieżanie. Nasze usługi są odpowiedzią na potrzeby zarówno małych, jak i dużych przestrzeni – od klatek schodowych po przestronne hale przemysłowe. Zajmujemy się również drobnymi pracami remontowo-budowlanymi, co pozwala naszym klientom cieszyć się pełnią komfortu i funkcjonalności ich przestrzeni.

Jesteśmy dumni z naszego wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam zagwarantować wysoki poziom obsługi. Nasz zespół to specjaliści, którzy z pasją podchodzą do każdego zadania, dbając o każdy szczegół. Rozumiemy, że czystość to nie tylko estetyka, ale także zdrowie i bezpieczeństwo, dlatego przykładamy ogromną wagę do jakości świadczonych przez nas usług.

Nasza obecność na rynku przez tyle lat jest świadectwem zaufania, jakim obdarzyli nas nasi klienci. To zaufanie jest dla nas fundamentem, na którym budujemy naszą markę. Jesteśmy lokalnym liderem, który nieustannie dąży do doskonałości w każdym aspekcie działalności.

W Przedsiębiorstwie Usługowym Clean-Bud Sp. J. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska, każdego dnia pracujemy z przekonaniem, że nasze usługi mają realny wpływ na jakość życia i pracy naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem tworzymy czystszą przyszłość.

PU CLEAN-BUD SP. J. JAROSŁAW ROMANOWSKI HANNA ROMANOWSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PU CLEAN-BUD SP. J. JAROSŁAW ROMANOWSKI HANNA ROMANOWSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PU CLEAN-BUD SP. J. JAROSŁAW ROMANOWSKI HANNA ROMANOWSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PU CLEAN-BUD SP. J. JAROSŁAW ROMANOWSKI HANNA ROMANOWSKA

Siedziba główna

Oddział Gdańsk

Oddział Tczew

PU CLEAN-BUD SP. J. JAROSŁAW ROMANOWSKI HANNA ROMANOWSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PU CLEAN-BUD SP. J. JAROSŁAW ROMANOWSKI HANNA ROMANOWSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Brusy

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PU CLEAN-BUD SP. J. JAROSŁAW ROMANOWSKI HANNA ROMANOWSKA - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny-sprzątaczka

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      prace fizyczne ; prace porządkowe; sprzątanie obiektów, terenu zewnętrznego ; odśnieżanie ; pielęgnacja zieleni.
      Miejsce pracy: Gdańsk, według zleceń

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Gdyni