Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERII EKO - INŻYNIERIA sp. z o.o. praca

Ostrów Wielkopolski
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERII EKO -INŻYNIERIA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERII EKO -INŻYNIERIA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERII EKO -INŻYNIERIA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERII EKO -INŻYNIERIA SP. Z O.O.

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERII EKO -INŻYNIERIA SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERII EKO -INŻYNIERIA SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Łódź
  2. Poznań
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA INŻYNIERII EKO -INŻYNIERIA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Operator koparki

    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykształcenie zawodowe;

      Wykonywanie ziemnych prac budowlanych przy budowie obiektów podziemnych i naziemnych; wykonywanie wykopów pod kanalizację, budynki mieszkalne, przemysłowe i usługowe itp.; wykonywanie rowów i kanałów wodnomelioracyjnych; zbieranie i profilowanie skarp i nasypów; zrywanie nawierzchni drogowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca

      wykształcenie zawodowe
      prawo jazdy kat C+E

      Wykonywanie prac dotyczących budowlanych sieci wodociągowych i kanalizacyjnych oraz oczyszczaniu ścieków polegającej na montażu przewodów wodociągowych i kanalizacyjnych; sprawdzaniu szczelności połączeń i prawidłowości działania uzbrojenia; wykonywanie i zabezpieczanie wykopów; łączenie elementów przewodów w sposób rozłączny oraz nierozłączny

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim