Antrans Bis Anna Pacia Sp. J.

Czy to Twoja firma?

Antrans Bis Anna Pacia Sp. J. praca

Olkusz

Jesteśmy ANTRANS BIS – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie transportu i spedycji drogowej. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Olkuszu, gdzie do dziś jesteśmy zlokalizowani, a nasza działalność rozciąga się daleko poza granice kraju.

Nasza oferta to nie tylko transport krajowy, ale również międzynarodowy, który realizujemy z pasją i zaangażowaniem. Zdobyliśmy uznanie na rynku dzięki pozytywnym rekomendacjom naszych partnerów, co dla nas jest najlepszym dowodem na to, że praca, którą wykonujemy, jest ceniona i doceniana.

Dostępność, terminowość i bezpieczeństwo to filary naszej działalności. Wierzymy, że są one kluczem do udanej współpracy i satysfakcji klientów. Nasze nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na transparentny przewóz towaru, a dzięki nim nasi klienci mogą w każdej chwili sprawdzić, gdzie znajduje się ich ładunek. Nasza doświadczona kadra spedytorów, biegle posługująca się kilkoma językami obcymi, jest zawsze gotowa sprostać wyzwaniom międzynarodowego środowiska.

Jesteśmy dumni z naszego profesjonalnego podejścia do każdego klienta. Dbamy o to, aby informacje na temat stanu ładunku były przekazywane sprawnie i zrozumiale, co jest naszym atutem i przyczynia się do budowania pozytywnych opinii wśród klientów i w serwisach rankingowych. Nasza zdolność do szybkiego i skutecznego reagowania na wszelkie kryzysy w transporcie to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam utrzymać stabilną pozycję na rynku.

W ANTRANS BIS zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, które są odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do współpracy – razem możemy osiągnąć więcej.

Antrans Bis Anna Pacia Sp. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Windykator Olkusz
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse

Oferty pracy Antrans Bis Anna Pacia Sp. J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Antrans Bis Anna Pacia Sp. J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Antrans Bis Anna Pacia Sp. J.

Siedziba główna

Praca Antrans Bis Anna Pacia Sp. J. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Windykacji

    • Olkusz
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • "ANTRANS BIS" ANNA PACIA SPÓŁKA JAWNA

      Stale rosnące wymagania klientów firmy powodują sukcesywny rozwój firmy dlatego poszukujemy:

      Dział prawny

      Specjalista do spraw windykacji

      Miejsce pracy: Olkusz

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

      Zakres obowiązków

      I. WERYFIKACJA KONTRAHENTÓW

      1. Sprawdzenie czy firma istnieje i od kiedy funkcjonuje na rynku;

      • w Krajowym Rejestrze Sądowym

      • w Ewidencja Działalności Gospodarczej

      • na stronie Komisji Europejskiej.

      2. Sprawdzanie kondycji finansowej kontrahenta;

      • w Krajowym Rejestrze Długów

      • w Wywiadowni Gospodarczej – analiza finansowa raportu, bilansu oraz rocznych sprawozdań firmy.

      • Kontrola opinii na giełdzie transportowej Trans.

      • Kontrola jakości firmy na giełdzie transportowej TimoCom

      • Kontrola powiązań własnościowych firmy na stronach komercyjnych (np. mojepanstwo.pl)

      3. Wydawanie zgody na współpracę z kontrahentem lub jej brak.

      4. Bieżąca kontrola kondycji finansowej stałych kontrahentów.

      5. Stała lub czasowa blokada problemowych kontrahentów.

      II. WINDYKACJA NALEŻNOŚCI

      1. Bezpośrednie nawiązywanie kontaktu z dłużnikiem.

      2. Wyjaśnianie przyczyn opóźnień w zakresie płatności.

      3. Negocjowanie warunków spłaty zadłużenia.

      4. Przygotowywanie wezwań do zapłaty.

      5. Monitorowanie spłaty należności.

      6. Zgłaszanie przeterminowanych należności do windykacji TransInkasso.

      7. Wystawianie not księgowych z tytułu kosztów windykacyjnych.

      8. Przygotowywanie pełnej dokumentacji i przekazywanie spraw na drogę postępowania sądowego – stała współpraca z Kancelarią Adwokacką.

      9. Przekazywanie spraw na drogę postępowania egzekucyjnego – stała współpraca z Kancelarią Komorniczą.

      10. Zgłaszanie wierzytelności do sądów rejonowych- współpraca w tym zakresie z odpowiednim sędzią-komisarzem.

      11. Prowadzenie korespondencji wyjaśniającej.

      12. Prowadzenie ewidencji spraw sądowych, komorniczych.

      III. ROZPATRYWANIE REKLAMACJI

      1. Prowadzenie procesu reklamacji w sposób szybki oraz zgodny z procedurami obowiązującymi w transporcie w oparciu o zawarte umowy, Konwencję CMR oraz prawo przewozowe.

      2. Prowadzenie korespondencji wyjaśniającej oraz generowanie odpowiedzi.

      3. W przypadku negatywnie rozpatrzonej reklamacji kontrolować czy należność za usługę transportową została uregulowana terminowo i bez potrąceń.

      4. Prowadzenie ewidencji reklamacji.

      IV. WSTRZYNANIE REKLAMACJI

      1. wobec zleceniodawcy;

      • Weryfikacja zasadności reklamacji zgłoszonej przez spedytora.

      • Wyliczenie finansowej wartości szkody zgodnie z obowiązującym wzorem biegłych sądowych.

      • Dokumentacja szkody.

      • Wystawianie not obciążeniowych z tytułu anulacji zlecenia lub nie dotrzymania jego warunków.

      • Prowadzenie korespondencji reklamacyjno-wyjaśniającej.

      • Monitorowanie wpłat z tytułu not obciążeniowych.

      2. wobec przewoźnika;

      • Wystawianie not obciążeniowych z tytułu opóźnień w transporcie lub niedotrzymania OWUP przez przewoźnika.

      • Przenoszenie obciążeń od zleceniodawcy za nieprawidłowo wykonaną usługę na przewoźnika lub wstrzymanie płatności do czasu wyjaśnienia sprawy.

      • Kompensata należności noty z wierzytelnością przewoźnika za wykonaną usługę (oświadczenie o potrąceniu)lub monitorowanie wpłaty tej należności.

      3. Prowadzenie ewidencji reklamacji.

      V. REDAGOWANIE ODPOWIEDZI DO KOMORNIKÓW W SPRAWIE ZAJĘĆ WIERZYTALNOŚCI.

      VI. WSPÓŁPRAC Z DZIAŁEM TRANSPORTU I SPEDYCJI.

      Wymagania

      • Szukamy osoby energicznej, skrupulatnej, zaangażowanej z pozytywnym nastawieniem do pracy oraz posiadającej:
      • Mile widziana znajomość przepisów prawa.
      • Dobra znajomość obsługi komputera (MS OFFICE, zwłaszcza Excel - mile widziana) oraz urządzeń biurowych.
      • Zdolności analityczne i szybkiego uczenia się.
      • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów.
      • Duża samodzielność, otwartość na zmiany.
      • Dokładność i rzetelność.
      • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

      Oferujemy

      • Pracę w dobrze rozpoznawalnej i stabilnie rozwijającej się firmie
      • Imprezy integracyjne
      • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy i dodatkowe benefity
      • Niezbędne narzędzia do pracy
      • Możliwość rozwoju (kreatywne szkolenia) i awansu

Pracodawcy w Olkuszu