Kontroltek Poland Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Kontroltek Poland Sp. z o.o. praca

Ruda Śląska

Jesteśmy Kontroltek Poland, Twoim zaufanym partnerem w świecie napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych. Od naszego powstania w 2011 roku w Rudzie Śląskiej, naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług naprawczych dla przemysłu. Specjalizujemy się w naprawie falowników, systemów PLC, paneli operatorskich oraz płytek drukowanych PCB, a nasze usługi są zawsze realizowane z myślą o szybkim terminie i konkurencyjnych cenach. Co więcej, każda naprawa objęta jest 12-miesięczną gwarancją, co świadczy o naszym zaangażowaniu w jakość i zadowolenie klienta.

W Kontroltek Poland wierzymy, że prawdziwa wartość tkwi w dostarczaniu skutecznych rozwiązań naprawczych, które przywracają sprzęt do pełnej funkcjonalności, zamiast ograniczać się do sprzedaży zamienników. Nasze podejście jest odzwierciedleniem naszej filozofii - zawsze stawiamy na rozwiązania, które są w najlepszym interesie naszych klientów.

Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy, zdobyliśmy zaufanie klientów w branży, stając się liderem w dziedzinie naprawy i dostawy elektroniki przemysłowej. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu.

Zapraszamy do współpracy z Kontroltek Poland - razem znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb naprawczych. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby sprostać każdemu wyzwaniu i przywrócić Twoje urządzenia do pełni sprawności.

Kontroltek Poland Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Kontroltek Poland Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kontroltek Poland Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kontroltek Poland Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca Kontroltek Poland Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. logistyczno-magazynowych

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 600-5 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Organizacja odbiorów zleceń od klientów (stali kurierzy)
      • Przyjmowanie przesyłek przychodzących
      • Rejestracja nowych zamówień w systemie
      • Pakowanie i organizacja przesyłek wychodzących (stali kurierzy)
      • Stały kontakt z centralą w Wielkiej Brytanii w celu organizacji wysyłek
      • Wsparcie administracyjne w przygotowywaniu dokumentów dla agencji celnych
      • Administracyjne wsparcie Działu Sprzedaży
      • Dodatkowe obowiązki

      Wymagania

      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
      • Bardzo dobra organizacja pracy
      • Systematyczność i skrupulatność
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane, ale nie obowiązkowe. Wszystkiego nauczymy.

      Oferujemy

      • wymagane szkolenia i wsparcie współpracowników
      • elastyczne środowisko pracy
      • dobre wynagrodzenie
      • możliwość rozwoju swojej pozycji

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej