Czy to Twoja firma?

Lurent Łukasz Podolak praca

Gorzów Wielkopolski

Witajcie, jesteśmy Lurent Łukasz Podolak – Waszym zaufanym partnerem w dziedzinie wynajmu maszyn budowlanych i rusztowań. Nasza przygoda zaczęła się w malowniczym Gorzowie Wielkopolskim, gdzie od 2010 roku nieustannie rozwijamy naszą pasję do wspierania budownictwa i inżynierii.

Z dumą patrzymy wstecz na lata, w których nasze zaangażowanie i ciężka praca przekładały się na zadowolenie naszych Klientów. Ich pozytywne opinie są dla nas najlepszym dowodem na to, że wybrana przez nas ścieżka jest właściwa. Dzięki nim czujemy, że nasza praca ma realny wpływ na sukcesy innych.

Nasza oferta to nie tylko wynajem sprzętu, ale przede wszystkim dostarczanie rozwiązań, które pomagają realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Zawsze stawiamy na jakość i niezawodność, ponieważ wiemy, jak ważne jest to w branży, gdzie każdy detal ma znaczenie.

Jesteśmy firmą, która słucha swoich Klientów i nieustannie dąży do doskonalenia świadczonych usług. Rozumiemy, że każde zadanie wymaga indywidualnego podejścia i elastyczności, dlatego zawsze jesteśmy gotowi dostosować naszą ofertę do Waszych unikalnych potrzeb.

Zachęcamy do kontaktu i współpracy – razem możemy zbudować coś wielkiego. Nasza historia to nie tylko lata na rynku, to przede wszystkim ludzie, którzy z nami tworzą i ciągle piszą kolejne rozdziały tej opowieści. Dołącz do nas i przekonaj się, jak wiele możemy zrobić razem.

Lurent Łukasz Podolak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Lurent Łukasz Podolak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Lurent Łukasz Podolak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Lurent Łukasz Podolak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Lurent Łukasz Podolak
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Lurent Łukasz Podolak - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta sprzedaż/wynajem sprzętu budowlanego

    • Gorzów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 800-4 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • obsługa klientów - stacjonarnie i telefonicznie (sprzedaż/wynajem sprzętu budowlanego),
      • obsługa sklepu internetowego,
      • przygotowywanie ofert handlowych,
      • fakturowanie i obsługa kasy fiskalnej,
      • przyjmowanie dostaw,
      • tworzenie ofert w serwisach aukcyjnych.

      Wymagania

      • dobra znajomość obsługi komputera,
      • wykształcenie min. średnie,
      • dobra organizacja pracy,
      • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • szkolenie przygotowujące do pracy,
      • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie.

Pracodawcy w Gorzowie Wielkopolskim