Jestem właścicielem tej firmy, chcę zarządzać swoimi danymi
Edycja danych i prowadzenie profilu jest darmowe.
Podaj swoje dane, opiekun skontaktuje się z Tobą.
Czy to Twoja firma?
Intrograf-Lublin-S.A. praca
Czy to Twoja firma?
Od ponad siedmiu dekad Intrograf Lublin S.A. stanowi istotnego gracza w produkcji opakowań i ulotek dla sektora farmaceutycznego i kosmetycznego. Historia firmy rozpoczęła się w 1948 roku, kiedy to działała jako skromna drukarnia spółdzielcza. Z biegiem lat ewoluowała, specjalizując się w swojej niszy oraz doskonaląc procesy produkcyjne. Obecnie, Intrograf Lublin S.A. jest liderem na europejskim rynku, a jej siedziba w Lublinie zatrudnia od 201 do 500 wykwalifikowanych pracowników.
Produkty firmy, w postaci opakowań kartonowych i ulotek, pełnią nie tylko funkcję informacyjną, ale również są przykładem sztuki poligraficznej. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii, w tym maszyny drukującej Speedmaster XL w technologii Anicolor – pierwszej tego typu w Polsce – Intrograf Lublin S.A. zapewnia doskonałą jakość swoich wyrobów. Firma jest uznawana za pioniera innowacji, co potwierdzają jej nowoczesny park maszynowy oraz liczne certyfikaty, takie jak ISO 9001, ISO 15378, FSC® oraz EcoVadis Bronze.
Świadomość, że jakość dotyczy zarówno produktu, jak i procesu, jak również ludzi za nim stojących, skłania Intrograf Lublin S.A. do ciągłych inwestycji w rozwój swojego zespołu. Realizowana przez firmę Akademia Poligrafii, autorski cykl warsztatów, umożliwia podnoszenie kwalifikacji oraz wymianę doświadczeń w branży. Intrograf Lublin S.A. angażuje się również w projekty społeczne, takie jak „Park w Strefie”, współpracując z Miastem Lublin i innymi firmami w celu tworzenia przestrzeni zielonych dla mieszkańców.
Przewaga konkurencyjna Intrograf Lublin S.A. opiera się na wieloletnim doświadczeniu, ciągłym doskonaleniu umiejętności zespołu oraz innowacyjnych rozwiązaniach, które firma wdraża na rynek. Klientom oferowane są nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również kompleksowa obsługa i doradztwo. Dzięki połączeniu tradycji z nowoczesnością, Intrograf Lublin S.A. tworzy opakowania, które chronią, informują i zachwycają. Zachęcamy do rozważenia współpracy oraz dołączenia do sukcesów firmy.
Intrograf-Lublin-S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
Oferty pracy Intrograf-Lublin-S.A.
Praca alert - powiadomienia
Obecnie ten pracodawca nie posiada żadnych aktywnych ofert pracy.
Włącz powiadomienia, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach jako pierwszy!
Firma najczęściej oferuje
-
Owoce w pracy
-
Parking dla pracowników
-
Prywatna opieka medyczna
-
Spotkania integracyjne
Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 30.09.2024
Mapa Intrograf-Lublin-S.A.
Siedziba główna
Dane firmy z social mediów (LinkedIn)
Opakowania i ulotki dla farmacji
Intrograf Lublin S.A. zajmuje się produkcją opakowań kartonowych i ulotek wykorzystywanych m.in. przez firmy z branży farmaceutycznej, kosmetycznej i spożywczej. Nasza fabryka wyposażona jest w światowej klasy sprzęt, który gwarantuje najwyższą jakość wyrobów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizujemy nawet najbardziej wymagajace projekty, w których często doradzamy naszym Klientom w zakresie produkcji i projektowania. Słyniemy także ze szkoleń produktowych i technologicznych, które orgranizujemy dla naszych pracowników i partnerów biznesowych. Intrograf Lublin posiada System Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz certyfikat ISO 15378, która wyznacza dodatkowe wymagania dla firm produkujących materiały opakowaniowe produktów leczniczych. Zapraszamy do zobaczenia naszej pełnej oferty na stronie internetowej www.intrograf.com.pl. *** Intrograf Lublin S.A. was first established in 1948. Our core business is production of solid cardboard boxes and leaflets for companies that operate in pharmaceutical, cosmetics and FMCG industry. Our company offers high quality products. That is why, in 2004 we introduced ISO 9001 Quality Control System. While, in May 2011 we obtained ISO 15378 with GMP - a special certificate for the production of medical assortment. We also have FSC® certificate. More info: www.intrograf.com.pl/en
- Miasto
- Lublin
- Siedziba główna
- Lublin, woj. lubelskie
- Branża
- Produkcja opakowań i pojemników
- Specjalizacje
- Produkcja opakowań farmaceutycznych, kosmetycznych i spożywczych i Produkcja ulotek farmaceutycznych i kosmetycznych
Rok założenia
1948
Liczba pracowników
201-500
Liczba obserwujących
698