Czy to Twoja firma?

DORADCA ZESPÓŁ DORADCÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH sp. z o.o. praca

Lublin

Od ponad trzech dekad jesteśmy wiernym partnerem dla naszych Klientów w świecie finansów i księgowości. DORADCA to synonim doświadczenia, innowacji i zaangażowania, które z powodzeniem wprowadzamy w życie od 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie, sercu Polski wschodniej, gdzie z dumą możemy się pochwalić pozycją lidera w branży księgowo-doradczej.

Nasze usługi to szeroki wachlarz możliwości, które obejmują zarówno doradztwo podatkowe, jak i kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Jesteśmy również ekspertami w dziedzinie audytów podatkowych, cen transferowych i optymalizacji podatkowej. Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy oczekują nie tylko rzetelności, ale i innowacyjnych rozwiązań, które przekładają się na realne korzyści ekonomiczne.

Zajmujemy zaszczytne 8 miejsce w rankingu Największych Firm Doradztwa Podatkowego w Polsce w kategorii firm średniej wielkości, co jest potwierdzeniem naszej solidności i profesjonalizmu. Nasz zespół to grupa od 11 do 50 specjalistów, którzy nie tylko świadczą usługi na najwyższym poziomie, ale również dzielą się swoją wiedzą, prowadząc wykłady i szkolenia.

W DORADCA stawiamy na relacje. Nasza misja to sukces naszych Klientów, a naszą najważniejszą wartością jest uważne wsłuchiwanie się w ich potrzeby. Rozumiemy, że zaufanie to podstawa każdej współpracy, dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem bezpieczeństwa i najwyższej jakości.

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija, poszukując nowych ścieżek do doskonałości. Wierzymy, że nasza praca to nie tylko liczby i paragrafy, ale przede wszystkim ludzie i ich biznesy, które wspieramy z pasją i zaangażowaniem. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, wierzą, że dobry doradca to klucz do sukcesu.

DORADCA ZESPÓŁ DORADCÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia hr / kadry

Oferty pracy DORADCA ZESPÓŁ DORADCÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DORADCA ZESPÓŁ DORADCÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa DORADCA ZESPÓŁ DORADCÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

DORADCA ZESPÓŁ DORADCÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DORADCA ZESPÓŁ DORADCÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr i płac

    DORADCA ZESPÓŁ DORADCÓW FINANSOWO-KSIĘGOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - sporządzanie list płac,
      - naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów
      cywilnoprawnych,
      - tworzenie dokumentów i deklaracji do ZUS, US, GUS,
      - naliczanie świadczeń pracowniczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: Obsługa programu Płatnik, Obsługa komputera
      • Inne wymagania: PRAKTYCZNA WIEDZA NA DANYM STANOWISKU. MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie