Czy to Twoja firma?

LUXMAG KRZYSZTOF SZMAJDA praca

Świebodzin

Jesteśmy Luxmag - Twoim zaufanym partnerem w dbaniu o czystość i porządek. Nasze korzenie tkwią w malowniczym Świebodzinie, skąd z pasją i zaangażowaniem od lat wnosimy świeżość do wnętrz naszych Klientów w województwie lubuskim. Specjalizujemy się w sprzątaniu wnętrz i myciu okien, a nasze usługi kierujemy zarówno do przestrzeni biurowych, jak i prywatnych domostw.

Nasza oferta to nie tylko standardowe sprzątanie. Zajmujemy się również praniem dywanów, czyszczeniem tapicerek, sprzątaniem po remontach oraz myciem okien i witryn sklepowych. Rozumiemy, że każde zlecenie jest wyjątkowe, dlatego zawsze dopasowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Elastyczność to nasz znak rozpoznawczy – jesteśmy gotowi sprostać każdemu wyzwaniu.

Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy pielęgnację posadzek kamiennych, opiekę nad grobami, sprzątanie domów letniskowych oraz dbałość o ogród. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się pięknem i harmonią wokół siebie bez konieczności poświęcania swojego cennego czasu.

W Luxmag stawiamy na profesjonalizm i rzetelność. Dzięki naszej wieloletniej działalności zdobyliśmy bogate doświadczenie, które przekłada się na jakość wykonywanych przez nas usług. Korzystamy z renomowanych środków czystości, ponieważ bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów są dla nas priorytetem. Nasze działania charakteryzuje indywidualne podejście do każdego zlecenia, co pozwala nam na budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i zadowoleniu.

W Luxmag rozumiemy, że czystość to nie tylko estetyka, ale także komfort i zdrowie. Dlatego codziennie dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi stały na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – razem zadbajmy o czystość Twojego otoczenia.

LUXMAG KRZYSZTOF SZMAJDA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Świebodzin
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy LUXMAG KRZYSZTOF SZMAJDA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUXMAG KRZYSZTOF SZMAJDA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa LUXMAG KRZYSZTOF SZMAJDA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
LUXMAG KRZYSZTOF SZMAJDA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gorzów Wielkopolski
  3. Poznań
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca LUXMAG KRZYSZTOF SZMAJDA - oferty archiwalne

  • Alior Bank S.A., Głogów, Doradca Klienta

    • Głogów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • PRACUJ JAKO DORADCA KLIENTA

      Pokaż innym świat innowacyjnej bankowości

      Doradca Klienta - Głogów

      Zakres obowiązków

      Twoja praca będzie polegała na:

      • bieżącej obsłudze Klientów zgodnej z najwyższymi standardami Banku

      • aktywnym budowaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych z Klientami Placówki

      • realizacji wyznaczonych celów zgodnie z przyjętymi standardami

      Wymagania

      Ta praca jest dla Ciebie, jeśli:

      • posiadasz minimum roczne doświadczenie w obsłudze lub aktywnym pozyskiwaniu

      Klienta

      • potrafisz efektywnie organizować pracę i jesteś systematyczny w działaniu

      • potrafisz pracować pod presją czasu

      • posiadasz wykształcenie minimum średnie

      Oferujemy

      • szkolenia wstępne i rozwojowe

      • wynagrodzenie podstawowe i system premiowy oparty o wyniki sprzedażowe

      • umowę o pracę

      • przyjazną atmosferę i ducha współpracy

      • konkursy sprzedażowe z nagrodami

      Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych:

      „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alior Bank S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, jak również na ich przechowywanie przez okres 1 roku od dnia zakończenia procesu rekrutacji, w przypadku braku nawiązania ze mną stosunku pracy. Jednocześnie oświadczam, że wiadome mi jest, iż usunięcie moich danych z bazy Alior Bank S.A. może nastąpić bez mojej zgody. Oświadczam również, że jestem świadomy, iż mam prawo wycofać swoją zgodę w każdym czasie.”

Pracodawcy w Świebodzinie