Strusia Kraina & Mobax Dudka Motz Sp.J.

Czy to Twoja firma?

Strusia Kraina & Mobax Dudka Motz Sp.J. praca

Katowice

W sercu przemysłowego Katowic, tam gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza Strusia Kraina & Mobax Dudka Motz – miejsce, gdzie pasja do hodowli strusi przekształciła się w europejską markę synonymiczną z jakością i innowacją. Jesteśmy dumni, że możemy się przedstawić jako największy producent mięsa strusiego w Europie, a nasze wieloletnie doświadczenie w branży jest naszym niekwestionowanym atutem.

Nasza historia sięga kilkunastu lat wstecz, kiedy to z ziarenka ciekawości i miłości do tych majestatycznych ptaków wykiełkowała idea, która przerodziła się w prężnie rozwijającą się hodowlę. Od tamtej pory, każdego dnia dbamy o to, by nasze strusie rosły w najlepszych warunkach, a ich dobrostan zawsze stał na pierwszym miejscu.

Oferujemy nie tylko najwyższej jakości mięso strusie, ale również jaja, wydmuszki oraz galanterię skórzaną, które cieszą się uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Nasze produkty trafiają do kuchni w Szwajcarii, Francji, Niemiec, Holandii, Włoch i Wielkiej Brytanii, gdzie są doceniane za smak, jakość i unikalność.

Jesteśmy mistrzami w kontroli całego procesu produkcji. Od reprodukcji strusi, przez inkubację jaj, odchów ptaków, aż po ubój i konfekcjonowanie finalnego produktu – wszystko odbywa się pod naszym uważnym okiem. To pozwala nam zagwarantować, że każdy kawałek mięsa, który opuszcza nasz zakład, jest nie tylko smaczny, ale i bezpieczny.

Nasze wieloletnie doświadczenie w hodowli, produkcji i dystrybucji to nasza przewaga konkurencyjna. Nieustannie się uczymy i doskonalimy nasze metody, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy ekspertami w naszej dziedzinie i z radością dzielimy się naszą wiedzą, prowadząc działalność edukacyjną na temat hodowli strusi i ich dobrostanu.

W Strusiej Krainie & Mobax Dudka Motz łączymy tradycję z innowacją, a nasze zaangażowanie w tworzenie produktów najwyższej jakości jest odzwierciedleniem naszej pasji i dedykacji. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie wyjątkowość i smak naszych produktów. Razem tworzymy przyszłość hodowli strusi w Europie.

Strusia Kraina & Mobax Dudka Motz Sp.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Strusia Kraina & Mobax Dudka Motz Sp.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Strusia Kraina & Mobax Dudka Motz Sp.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Strusia Kraina & Mobax Dudka Motz Sp.J.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Częstochowa
  2. Ruda Śląska
  3. Gliwice
  4. Katowice
  5. Wrocław
  6. Bytom
  7. Bielsko-Biała
  8. Krzeszowice
  9. Dąbrowa Górnicza
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Strusia Kraina & Mobax Dudka Motz Sp.J. - oferty archiwalne

  • Asystent ds. rozwoju kanałów dystrybucji

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Podstawowe obowiązki pracownika to sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy, w celu osiągnięcia wysokiej jakości sprzedaży produktów, które będą zdrowe, bezpieczne, a wynik finalny zapewni dobry wizerunek firmy.

      Zakres obowiązków

      • Tworzenie nowych kanałów dystrybucji produktów
      • Sprzedaż produktów na rynku krajowym i zagranicznym
      • Prowadzenie strategii marketingowej z wykorzystaniem różnych kanałów komunikacji w celach sprzedaży produktów firmy
      • Negocjacje i przygotowywanie umów
      • Obsługa strony internetowej oraz mediów społecznościowych
      • Wspieranie pozostałych działań marketingowych i PR-owych we współpracy z innymi pracownikami firmy
      • Opracowywanie planów sprzedaży oraz analiz klientów, rynku, przedstawianie wniosków i nowych celów działania firmy
      • Prowadzenie bazy klientów – adresy, telefony, meile
      • Współpraca z działem produkcji w celu optymalizacji ekonomicznej sprzedaży
      • Przygotowywanie dokumentów, specyfikacji towaru do sprzedaży i wystawiania faktur
      • Prowadzenie dokumentacji IFS FOOD
      • Dbanie o stanowisko pracy z uwzględnieniem bezpieczeństwa żywności

      Wymagania

      1. wykształcenie wyższe

      2. język angielski w mowie i piśmie

      3. prawo jazdy kat. B

      4. doświadczenie w branży spożywczej , dobrze widziane

      Oferujemy

      1. oferujemy duże wsparcie w pierwszym czasie pracy w celu poznania branży

      2. szkolenia

      3. udział w targach i wystawach

      4. organizujemy spotkania dla pracowników, wyjazdy na narty

      5. nagradzamy za efekty w pracy

Pracodawcy w Katowicach